دوره جامع طراحی سایت بدون کدنویسی (وردپرس) 1402
دوره جامع طراحی سایت بدون کدنویسی (وردپرس) 1402 مهر 01

دوره جامع طراحی سایت بدون کدنویسی (وردپرس) 1402

برنامه نویسی و نرم افزار

تا شروع رویداد:

ثانیه

:

دقیقه

:

ساعت

:

روز

دوره جامع آنلاین طراحی سایت با وردپرس
"یک وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است، صرف نظر از اندازه یا صنعت." - مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک

با یک وب سایت می توانید کسب و کار خود را معرفی کنید، محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و حتی درآمدزایی کنید.

اما طراحی و مدیریت یک وب سایت کار ساده ای نیست.

برای طراحی یک وب سایت نیاز به دانش کدنویسی دارید و برای مدیریت آن نیاز به دانش فنی و زمان کافی.

اما اگر به دنبال راه حلی ساده تر و سریع تر هستید، طراحی سایت با وردپرس بهترین گزینه برای شماست.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به کدنویسی، یک وب سایت حرفه ای و جذاب طراحی کنید.

در دوره آنلاین طراحی سایت با وردپرس بدون نیاز به کدنویسی، شما با تمام مفاهیم و تکنیک های لازم برای طراحی و مدیریت یک وب سایت وردپرسی آشنا خواهید شد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
علاقه مندان به حوزه وب و اینترنت: اگر به حوزه وب و اینترنت علاقه مند هستید و می خواهید در این زمینه دانش خود را افزایش دهید، این دوره برای شما مناسب است.
افرادی که به دنبال یادگیری یک مهارت جدید هستید: اگر به دنبال یادگیری یک مهارت جدید هستید که در دنیای امروز کاربرد زیادی دارد، طراحی سایت با وردپرس گزینه مناسبی برای شماست.
افرادی که می خواهند درآمد ماهانه چند10میلیون داشته باشید: اگر می خواهید برای کسب و کار خود یا دیگران، انواع وب سایتهای شرکتی، فروشگاهی و... را طراحی کنید یا حتی پشتیبانی سایتهای دیگران را به عهده داشته باشید و درآمد های چند10میلیونی داشته باشید، این دوره به شما کمک می کند تا به راحتی این کار را انجام دهید.
افرادی که می خواهند رزومه خوبی برای استخدام ارائه دهید: اگر می خواهید رزومه خوبی برای استخدام ارائه دهید، یادگیری طراحی سایت با وردپرس یک مهارت ارزشمند است که می تواند به شما کمک کند تا در میان سایر متقاضیان متمایز شوید.
1402/07/01 - 20:00 تاریخ شروع
1402/08/24 - 21:45 تاریخ پایان
هزینه ثبت نام در رویداد: 1890000 تومان
دوره جامع طراحی سایت بدون کدنویسی (وردپرس) 1402 هنوز پستی منتشر نکرده است