از کجا کتاب بخریم ؟

خرید کتاب دست دوم آنلاین

خرید کتاب در گذشته بسیار کار سختی بود بخاطر اینکه فقط باید به صورت حضوری به مغازه های کتاب فروشی های فیزیکی محله مراجعه میکردیم ؛ اما با توجه به فراگیری اینترنت در جهان بسیاری از کسب و کارها شروع به فروش کالاهای خود به صورت اینترنتی کردند که پاسخ خوبی گرفتند و توانستند رضایت مشتریان خود را بگیرند ، اولین کالاهایی که به صورت اینترنتی خرید و فروش آنها آغاز شد پوشاک بود ، تا به امروز تقریبا نزدیک به 80% کالا ها به صورت اینترنتی نیز خرید و فروش می شوند ، کتاب نیز وارد صنعت خرید و فروش آنلاین شده است و تا به امروز سایت های مختلفی راه اندازی شده و شروع به فروش کتاب آنلاین کرده اند ، اولین سایتی که ایده خرید کتاب آنلاین را اجرا کرد در جهان آمازون بود که تا به امروز کالاهای مختلفی را نیز اضافه کرده است و میتوان گفت انواع و اقسام کالا های مختلف را به صورت آنلاین و اینترنتی خرید و فروش می کند.
در ایران نیز سایت های خرید و فروش آنلاین راه اندازی شده اند و کالاهای مختلفی اعم از پوشاک ، خوراکی ، آرایشی و بهداشتی و ... را دارا هستند که از اولین و بزرگترین سایت ها در ایران می توان به دیجی کالا اشاره کرد.
یونی بوک نیز یکی از سایت های خرید و فروش کتاب نو و کتاب دست دوم در ایران است که انواع کتاب های نو ماننده کتاب دانشگاهی کتاب عمومی کتاب درسی کتاب کنکوری و... - انواع کتاب دست دوم ماننده رمان دست دوم کتاب دانشگاهی دست دوم کتاب کنکوری دست دوم و ... را دارا است.
دانشجویان و محصلان عزیز که برای کنکور درس می خوانند می توانند کتاب های مورد نیازشان را به صورت کتاب دست دوم با نصف قیمت از یونی بوک تهیه کنند.
برای خرید کتاب دست دوم دانشگاهی وارد سایت یونی بوک شوید.

https://unibook.shop/

 


uni book

4 مقاله

نظر
Mohammad Vahid 1 سال قبل

عالی بود سید