برخی از ویژگی‌های دستگاه‌ها

تمامی بدنه‌های دستگاه‌های چسب‌زن کارتن با استفاده از دستگاه‌های به روز برش لیزر CNC و خم CNC تولید شده‌اند.
بالغ بر ۹۰ درصد قطعات دستگاه‌های کارتن چسب‌زن با استفاده از دستگاه‌های تراش و فرز CNC با دقت بسیار بالا تولید شده‌اند.
تسمه‌های کشنده کارتن به داخل دستگاه از جنس لاستیک ضدسایش ساخته شده‌اند که با پد رولری در پشت خود حمایت می‌شوند تا اصطکاک به حداقل رسیده و در نتیجه طول عمر بالایی داشته باشند.
بدنه دستگاه با رنگ الکترواستاتیک و پخت کوره‌ای پوشش داده شده است.
پد رولیکی دستگاه، که وظیفه تحمل وزن و حمل کارتن‌های محصول را دارند، با بلبرینگ و رطوبت‌گیر در طرفین تجهیز شده‌اند و روکش رولرها، آبکاری نیکل کروم بوده که همگی منجر به کیفیت و قابلیت تحمل وزن بالای محصولات شده‌اند.

تجهیزات جعبه برق دستگاه از برند زیمنس انتخاب شده‌اند تا بالاترین سطح از محافظت را تضمین کنند.
۲ راه محافظت الکتریکی برای دستگاه‌های چسب زن پیشروپک در نظر گرفته شده‌اند که عبارتند از:
۱- استارت مگنتی ۲- کلید حرارتی
پایه‌های دستگاه به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا ارتفاع کاری دستگاه به راحتی قابل تنظیم باشد.
در تمامی دستگاه‌ها ۳ غلطک در طرفین کارتن در طول مناسبی چیده شده‌اند تا درب‌های بالایی کارتن دقیقا در کنار هم قرار بگیرند و سپس عملیات چسب زنی صورت پذیرد.
نوار نقاله‌های نیم متری و یک متری، فضای مورد نیاز جهت آماده‌سازی کارتن برای فرآیند چسب زنی را به اپراتور می‌دهند. همچنین این نوار نقاله‌ها فضای لازم برای انبار کارتن در بخش خروجی دستگاه را فراهم می‌کنند. قابلیت اتصال مستقیم نوار نقاله آکاردئونی به دستگاه از ویژگی‌های دستگاه کارتن چسب‌ زن پیشروپک می‌باشد.
پر چالش‌ترین بخش دستگاه‌های چسب زن کارتن، هد چسب زنی این ماشین آلات است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دستگاه‌های کارتن چسب‌زن پیشروپک، تعویض راحت هد چسب‌زنی است.
تنظیم دستی یا اتوماتیک ابعاد کارتن

برخی از چسب زن ها به یک اپراتور نیاز دارند تا به طور دستی ابعاد چسب زن را با ابعاد کارتن ها تنظیم نماید. در نتیجه این چسب زن ها مناسب خط های بسته بندی که در آن ابعاد کارتن ها دائم در حال تغییراند نیستند. در مقابل چسب زن هایی قراردارند که به طور متناوب می توانند اتوماتیک خود را با هر ابعادی منطبق کنند. این نوع چسب زن ها بیشتر در آنلاین شاپ ها که ابعاد کارتن هایشان دائما در حال تغییر است مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت دستگاه چسب زن کارتن با تنظیم ابعاد اتوماتیک بالاتر از قیمت دستگاه چسب زن کارتن با تنظیم ابعاد دستی است.
مجهز به درب بند کارتن

برخی از چسب زن ها نیازی به اپراتور برای بستن درب های کارتن قبل از عبور آن از چسب زن نیازی ندارند. این چسب زن ها دارای مکانیزمی هستند که قادر است درب های کارتن را به سمت پایین فشارداده و به آن صورت وارد دستگاه کند. این آپشن که به آن درب بند کارتن نیز می گویند باعث افزایش قیمت دستگاه کارتن چسب زن می شود.
مجهز به شمارنده کارتن

در صورت درخواست مشتری امکان بهینه سازی و اضافه کردن امکانات سفارشی شمارنده کارتن بر روی دستگاه ها و نوارنقاله ها وجود دارد. به طبع با اضافه شدن شمارنده کارتن به دستگاه های چسب زن کارتن، قیمت دستگاه های کارتن چسب زن نیز افزایش می‌یابد.
جنس بدنه و طول عمر قطعات

در صورتی که آب و هوای محل قرارگیری چسب زن مرطوب است بهتر است از انواع استیل استفاده کنید. بدنه استیل باعث افزایش قیمت چسب زن کارتن می شود. کارتن چسب زن ها دستگاه هایی هستند که به طور دائم کار می کنند به همین جهت کیفیت و طول عمر قطعات امری بسیار مهم در کیفیت آنها محسوب می شود. بهتر است با پرداخت هزینه بیشتر دستگاهی تهیه کنید که از قطعات با کیفیت تری بهره می برد.
تعداد کشش ها و چسب زن های کارتن

تسمه های کشش در چسب زن به آن دسته از تسمه هایی می گویند که قرار است کارتن را به داخل چسب زن حمل کنند. این تسمه ها می‌توانند در طرفین، بالا یا پایین دستگاه قرار بگیرند. در صورتی که نیاز باشد برای حمل کارتن از تسمه های بیشتری استفاده شود قیمت چسب زن کارتن افزایش می یابد.
کارتن چسب زن های خاص نیز به دلیل غیر رایج بودنشان و تقاضای کمتر قیمت های بیشتری دارند. برای مثال می توان به کارتن چسب زن های آب چسب، چسب زن های کارتن های میوه که هم زمان چهار چسب بر روی کارتن می زنند و غیره اشاره کرد.
خرید دستگاه کارتن چسب زن
قیمت خرید دستگاه چسب زن کارتن با توجه به کیفیت قطعات، گارانتی محصول و امکانات آن متغیر است. چسب زن های اتوماتیک به دو دسته کلی چسب زن های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند.
دو عامل تعیین کننده تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بودن چسب زن ها نیاز به اپراتور جهت بستن درب های کارتن قبل از ورود آن به چسب زن و تنظیم ارتفاع و عرض چسب زن به طور دستی یا اتوماتیک است. در صورتی که تمام خط بسته بندی شما بدون نیاز به اپراتور اجرا می شود باید دستگاه چسب زن تمام اتوماتیک تهیه کنید که نیازی به اپراتور ندارد و عرض و ارتفاع دستگاه نیز به طور اتوماتیک تنظیم می شود. قبل از خرید دستگاه چسب زن کارتن با مراجعه به بخش محصولات سایت می توانید از انواع و ویژگی های چسب زن ها مطلع شوید.
https://pishropack.ir/%D8%AF%D....8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%

image