دانشگاه آزاد واحد تهران غرب
دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

@wtiauac

تمدید ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی واحد تهران غرب به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، تمدید شد.داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی
http://azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند


مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری تمدید شد

به گزارش روابط عمومی واحد تهران غرب به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 شهریور تمدید شد.

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1401 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی
[a]www.azmoon.org[/a] نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور کنند.

لازم به ذکر است متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند توجه داشته باشند که رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه‌ آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است، لذا داوطلبان می توانند کدرشته محلهای فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت درج کنند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه [a]www.azmoon.org[/a] می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.


قابل توجه دانشجویان‌ متقاضی خروج از کشور

دانشجویان گرامی متقاضی خروج از کشور؛ با عنایت به در پیش رو بودن تعطیلات تابستانی در مرداد ماه، چنانچه در سایت وظیفه عمومی (sakha.epolice.ir) درخواست خروج از کشور داده اید و درخواست شما در انتظار تایید دانشگاه می باشد، لزوماً می بایست تا قبل از پایان ساعت اداری روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ به حوزه ی ستادی دانشگاه واقع در بلوار دادمان، خیابان درختی، کوچه ثقفی – اداره ی امور مشمولین (خانم علیمرادی) مراجعه نمایید. در غیر اینصورت مسئولیت عدم تایید مجوز خروج دانشجویان متقاضی به عهده ی دانشجو می باشد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب


کسب رتبه سوم در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۱ توسط دانشجوی کوشای فارغ التحصیل رشته علوم ورزشی واحد تهران غرب

به گزارش روابط عمومی واحد آقای میلاد نصیری فارغ التحصیل رشته علوم ورزشی در دانشکده علوم انسانی با تراز علمی ۸۶۱۴ موفق به کسب رتبه سوم کشوری در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاههای کشور شد. وی از اولین فارغ التحصیلان این رشته در واحد تهران غرب بوده و در دوران دانشجویی بعنوان دبیر انجمن علمی دانشجویی علوم ورزشی فعالیت داشته است.

شایان ذکر است رشته علوم ورزشی در دانشکده علوم انسانی از سال ۱۳۹۸ شروع به فعالیت و جذب دانشجو نموده است و مورد استقبال چشمگیری در بین علاقمندان به این رشته قرار گرفته است و طی این مدت کوتاه تا کنون نزدیک به ۱۰۰۰ دانشجو در این رشته مشغول به تحصیل می باشند.

image