دانشگاه شاهد

🔴 شرکت نانو شارک سپهر از واحدهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد در زمره شرکت­های دانش­بنیان (نوع 1) قرار گرفت.
به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، شرکت نانو شارک سپهر از واحدهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد توانست پس از بررسی و ارزیابی کارشناسان کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان در زمره شرکت های دانش بنیان (نوپای نوع 1) قرار بگیرد. به موجب این تاییدیه، شرکت نانو شارک سپهر براساس ارزیابی انجام شده طبق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات، به صورت شرکت دانش بنیان نوپای نوع 1 تایید شده است.


اطلاعیه شماره 2 ششمين آزمون بسندگی زبان


به گزارش «روابط عمومی» دانشگاه، اطلاعیه شماره 2 ششمين آزمون بسندگی زبان دانشگاه شاهد منتشر شد.پیرو اطلاعیه قبلی، موارد زیررا به اطلاع آن دسته از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی که متقاضی شرکت در آزمون بسندگی زبان می باشند می رساند:

1. اولویت ثبت نام با دانشجویان مقطع دکتری می باشد ولی در صورت تقاضا، از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی نیز ثبت نام بعمل خواهدآمد.

2. ثبت نام از روز شنبه مورخ 11 لغایت چهارشنبه مورخ 15 تیر ماه 1401 صرفاً از طریق سامانه ثبت نام به نشانی (sabt.shahed.ac.ir​​) انجام می گردد.

3. در صفحه اصلی سایت sabt.shahed.ac.ir ، داوطلبان ابتدا باید روی لینک "ورود به سامانه ثبت نام متقاضيان آزمون بسندگي زبان انگليسي دانشگاه شاهد سال 1401" کلیک نموده و اقدام به ثبت اطلاعات فردی خود نمایند.

تذکربسیار مهم: داوطلبان باید هنگام ثبت اطلاعات فردی خود، حتماً از آدرس پست الکترونیک فعال و متعلق به خود استفاده نموده و از اعلام ایمیل سایرافراد خودداری نمایند.

4. پس از ثبت اطلاعات فردی خود در سامانه، لینک فعالسازی تایید ایمیل همراه با نام کاربری و رمزعبور، به آدرس پست الکترونیک داوطلب ارسال می گردد و لازمست داوطلبان در ابتدا با کلیک بر روی لینک تاییدیه ایمیل، نسبت به فعالسازی حساب کاربری خود اقدام نمایند(توجه داشته باشید که حداکثر 8 ساعت پس از فعالسازی، "فرم ثبت نام متقاضيان ششمین آزمون بسندگي زبان انگليسي دكتري 1401 وزارت علوم" در منوی "مشاهده فرم ها" تخصیص و امکان تکمیل فرم وجود خواهد داشت.)

5. داوطلبان در بازۀ زمانی ثبت نام و با استفاده از نام کاربری و رمزعبور جدید خود وارد سامانه ثبت نام (sabt.shahed.ac.ir) شده و در اولین ورود رمز عبور باید تغییر یابد سپس نسبت به تکمیل فرم مربوطه و بارگذاری کلیه مدارک درخواستی (شامل عکس پرسنلی،کارت ملی، کارت دانشجویی و فیش واریزی) در سامانه اقدام نمایند.

تذکر مهم1 : تمامی مدارک باید بصورت فایل تصویری (JPG یا PNG ) ارسال شود.

تذکر مهم2 : دانشجویانی که کارت دانشجویی آنها صادر نشده و یا تاکنون موفق به دریافت آن نشده اند می توانند بجای کارت دانشجویی، مجدداً تصویرکارت ملی خود را بارگذاری نمایند.

تذکر مهم3 : داوطلبانی که فاقد کارت ملی می باشند باید تصویرصفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایند.

تذکرمهم 4 : داوطلبانی که در دوره های قبل شرکت نموده اند نیز جهت ثبت نام در آزمون پنجم باید کلیه مراحل را از ابتدا انجام دهند.

تذکرمهم 5 : پس از اتمام مهلت ثبت نام، بهیچوجه امکان ارسال مدارک وجود نخواهدداشت.

6. هزینه ثبت نام در آزمون بسندگی زبان دانشگاه شاهد(سال 1401) به قرار زیر می باشد:

a. دانشجویان دانشگاه شاهد: 180 هزارتومان

b. دانشجویان سایر دانشگاه ها: 240 هزارتومان

7. داوطلبان باید هزینه شرکت در آزمون را به یکی از روش های زیر پرداخت و رسید مربوطه را حتماً بصورت فایل تصویری بارگذاری نمایند:

a. شماره حساب 0108897677009 بانک ملی به نام درآمدهای اختصاصی معاونت آموزشی

b. شماره شبای 760170000000108897677009IR-

8. در صورت تائید مدارک و ارسال ایمیل دال بر تائید مدارک برای داوطلبان،کارت ورود به جلسه، در روز شنبه 18 تیر ماه از طریق سامانه ثبت نام (بخش مدارک) قابل دانلود خواهدبود.

9. زمان شروع آزمون ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/04/20 می باشد.

10.لازمست به منظور جلوگیری از ازدحام و انجام کنترل های بهداشتی، داوطلبان یک ساعت پیش از شروع آزمون، در محل اعلام شده حضور یابند.

11.داوطلبان در زمان ورود به دانشگاه موظف به ارائه کارت ورود به جلسه عکسدار می باشند

12.همراه داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی یا مدرک شناسایی معتبر در زمان آزمون الزامی است

13.رعایت پروتکل های بهداشتی در طول مدت برگزاری آزمون الزامی می باشد.

14.داوطلبان پیش از ورود باید تلفن همراه خود را به باجه مستقر در محل آتحویل دهند.( همراه داشتن وسائل ارتباطی الکترونیک از جمله موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و... حتی بصورت خاموش ممنوع می باشد)

15.نتایج آزمون روز پنجشنبه مورخ 23 تیر ماه 1401 اعلام خواهدشد و کلیه شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام (بخش مدارک) نسبت به دریافت گواهی نمره آزمون اقدام نمایند.

16.داوطلبان باید اطلاعیه های ثبت نام را بطور کامل و با دقت مطالعه کرده ودر صورت لزوم، سوالات خود را در خصوص فرایند ثبت نام از طریق سامانه (منوی پشتیبانی) بصورت پیام ارسال کنند.