کاربرد‌های بخارشو در منزل تنها به چندین وسیله ختم نمی‌شود و از این دستگاه می‌توانید برای تمیز کردن وسایل مختلف و همچنین کف یا حتی پنجره‌ها نیز استفاده کنید. برای درک بهتر برای استفاده صحیح و کاربردی بخارشو در منزل، در این مقاله از آی پی امداد به موضوعات بسیار مهمی اشاره خواهیم کرد که در این میان می‌توان به طرز استفاده از بخارشوی و استفاده از بخارشو در منزل چیست؟ اشاره خواهیم کرد.

طرز استفاده از بخارشوی
استفاده از بخارشوی روشی عالی برای از بین بردن آلودگی‌ها و لکه‌های سرسخت از سطوح مختلف بدون استفاده از شوینده‌های شیمیایی هستند. در ادامه به چند مرحله کلی برای استفاده از بخارشوی اشاره خواهیم کرد:

مطمئن شوید که بخارشوی کاملاً شارژ شده و آماده استفاده است. دفترچه راهنمای دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن را به درستی روشن می‌کنید.
مخزن آب بخارشوی را با آب پر کنید تا به حداکثر ظرفیت برسد. از افزودن مواد شیمیایی یا شوینده خودداری کنید مگر اینکه به طور خاص در دفترچه راهنما بیان شده باشد.
چند دقیقه صبر کنید تا آب مخزن گرم شود و بخار تولید شود.
بخارشوی را به سمت سطحی که قرار است، تمیز شود، بگیرید تا بخار ایجاد گردد. بخارشوی را به آرامی روی سطح حرکت دهید و به طور سیستماتیک به جلو بروید.
لکه‌های سرسخت و ذرات کثیفی را با چندین پاس بخار شوی تمیز کنید. آماده‌سازی سطح با از بین بردن خاک و گرد و غبار با جاروبرقی یا پارچه قبل از استفاده از بخارشوی می‌تواند مفید باشد.
بخارشوی را خاموش کنید و اجازه دهید قبل از تمیز کردن یا نگهداری آن خنک شود. مخزن آب را خالی کنید و بخارشوی را طبق دستورالعمل تمیز کنید.
برای اطمینان از استفاده صحیح و ایمن از بخارشوی مهم است که دفترچه راهنما را به دقت بخوانید و دنبال کنید.

آی پی امداد مرکز تخصصی تعمیرات بخارشور و انواع لوازم خانگی می‌باشد. این مجموعه سعی دارد بهترین خدمات را برای ساکنین تهران و کرج در نظر بگیرد.
راه‌های ارتباطی:

۰۲۱-۵۸۹۴۱
۰۲۱-۹۱۰۹۳۹۰۳
پشتیبانی ۸ الی ۱۲ شب

ipemdad@gmail.com
پشتیبانی آنلاین
لینک:
https://ipemdad.com/%da%a9%d8%....a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1

image