پیام رئیس دانشگاه سمنان به مناسبت «آغاز سال تحصیلی 1401»

دکتر مسعود نصیری زرندی رئیس دانشگاه سمنان در پیامی آغاز سال تحصیلی 1401-1402 را به دانشجویان ،اعضای هیئت علمی و تلاشگران عرصه علم و دانش تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ متن پیام رئیس دانشگاه سمنان به این شرح است :

به نام خداوند جان و خرد

آغاز سال تحصیلی همواره یادآور شور، شعف، پویایی و کوشش دوستداران و جویندگان علم و دانش است؛ امسال که الحمدلله با فروکش کردن ویروس کرونا شاهد ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه سمنان هستیم، مجددا حضور دانشجویان عزیز در نگین خردورزی خطه کویر ، نشاط و پویایی را به فضای این دانشگاه برگردانده است که بدین خاطر خداوند متعال را شاکریم.
اینجانب آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان عزیز، از جمله دانشجویان فرهیخته و تلاشگر ، اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان خدوم دانشگاه سمنان، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم؛ چه دانشجویان عزیزی که اولین سال است پا به عرصه دانشگاه می‌گذارند و چه عزیزانی که چندین مهر است در خانواده بزرگ دانشگاه سمنان ، افتخار میزبانی آنان را داریم.

امیدوارم دانشگاه مادر و معین استان سمنان در راستای اهداف والای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی کشور و با شروع فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان نو ورود خود در مقاطع مختلف تحصیلی، بتواند به برکت ظرفیت بالای این دانشگاه ، که الحمدلله دارای جایگاهی بسیار خوب در رتبه‌بندی‌های معتبر ملّی و بین‌المللی است توفیقات بیشتری داشته باشد.
در پایان با گرامیداشت ایام رحلت جانگداز پیامبر مهربانی‌ها رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) و همچنین بزرگداشت چهل ودومین سالگرد دفاع مقدّس ، امید است در سایه الطاف الهی و بهره‌گیری از رهنمود‌های مقام معظّم رهبری در سالی که به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین » مزیّن شده است، بتوانیم با امید و حمایت جامعه فرهیخته دانشگاهی در محیط مقدّس علم و در مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی با شتاب بیشتری گام برداریم.


دکتر مسعود نصیری زرندی
رئیس دانشگاه سمنان

image