انتصاب دکتر حسن توکلی به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن توکلی
دانشیار محترم دانشگاه
با سلام و احترام
بیمارستان ها از جمله مراکز اصلی دانشگاه هستند که ارتقاء سطح آنها نه تنها در ایجاد رضایتمندی مراجعین نیازمند تاثیری چشمگیر دارد، بلکه موجب رشد و شکوفایی بیش از پیش دانشگاه در عرصه های آموزش و پژوهش های بالینی است.
بیمارستان امیراعلم از قدیمی ترین بیمارستان های تهران و مهمترین مرکز تخصصی و معتبر آموزشی رشته بیماری ها و جراحی های گوش، گلو و بینی است که از جهت خدمات درمانی و آموزش تخصصی دارای موقعیت ویژه در کشور و منطقه بوده و به نوعی نماد این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند علمی و مدیریتی جنابعالی، بدین وسیله به عنوان رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم منصوب می شوید.

امید می‌رود با بهره‌گیری از نهایت توان، تجربه و درایت خود و با جلب مشارکت اساتید گرانقدر و پیش‌کسوت و اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان دلسوز درمانی و اداری، دستیاران، کارورزان و فراگیران عزیز، گامی بلند در جهت ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی این بیمارستان برداشته شود.
انتظار می‌رود ضمن پیشبرد امور جاری بر اساس ضوابط و مقررات نسبت به امور ذیل اهتمام ویژه مبذول فرمایید:
تهیه و تکمیل طرح جامع مرکز با توجه به سرمایه انسانی، ظرفیت فیزیکی، تجهیزات و بناهای موجود
توجه به کیفیت ارائه خدمات در تمام سطوح سرپایی و بستری با تأکید بر رعایت اصول رفتار حرفه‌ای و کرامت بیمار به عنوان زیربنای اصلی فعالیت‌های درمانی، آموزشی و پژوهشی
تداوم جلب کمک خیرین برای ارائه خدمات بهتر و اصلاح زیرساخت ها
ارتقاء سطح درمان، آموزش و پژوهش متناسب با شئونات و سابقه درخشان بیمارستان امیراعلم
توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی مرکز، احساس آرامش و امنیت شغلی آنها همراه با افزایش بهره وری
صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها
بدون تردید تمام عوامل ذیربط در مجتمع بیمارستانی امیراعلم، دانشکده پزشکی و دانشگاه، شما را در دستیابی به اهداف فوق یاری خواهند نمود.
امیدوارم با استعانت از درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) در انجام وظایف محوله چنانچه مورد رضای اوست، موفق باشید.
دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

متن نامه قدردانی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حامد عبدالهی
استادیار محترم دانشگاه
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست مجتمع بیمارستانی امیراعلم که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده اساتید بزرگواری چون شما بهره‌مند گردد.
دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

image