میکرو آموزش های تخصصی در

آموزشـــــــــگاه روبرد

با اکانت حرفه ای روبرد نامحدود آموزش ببین!

برنامه نویسی نرم افزار توسعه فردی
مشاهده آموزش ها

افتتاح خانه خلاق و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان توسط دکتر ستاری

خانه خلاق و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان در روز ۷ شهریورماه توسط دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر علی خیرالدین معاون فناوری وزیر علوم تحقیقات و فناوری افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر غلامرضا رضایی رئیس دانشگاه ظهر امروز در آیین افتتاح خانه خلاق و نوآوری در دانشگاه سیستان و بلوچستان با معاون علمی و فناوری رییس جمهور و معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری اظهار کرد: خانه خلاق و نوآوری دانشگاه با هدف جذب، پذیرش و اجرای طرح های نو و خلاقانه در حوزه های مرتبط با صنایع خلاق از بین دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در فضای اختصاص یافته از محیط این دانشگاه با همکاری دانشگاه سیستان و بلوچستان، پارک علم و فناوری و ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۱ راه اندازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان افزود: این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده تا تیم‌ها و هسته مستقر بتوانند در محیط هم افزا گرد آیند و در راستای طرح خود تلاش نمایند.

وی ادامه داد: در راستای فراهم نمودن تردد ارباب رجوع و رضایت صاحبان طرح امکان تردد عامه مردم به این مرکز نیز فراهم شده است.

دکتر رضایی بیان کرد: خانه خلاق با وجود گذشت مدت زمان کوتاه از زمان بهره برداری توانسته ۷ شرکت و ۶ تیم را جذب و در راستای تجاری سازی طرح‌های آنها اقدام نماید.

image