گروه آموزشی رهپویان امروز و اندیشه سازان فردا
گروه آموزشی رهپویان امروز و اندیشه سازان فردا

گروه آموزشی رهپویان امروز و اندیشه سازان فردا

@page1193116

کارآموز تولیدمحتوا و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

گروه آموزشی رهپویان امروز و اندیشه سازان فردا

تهران
·
آموزش و تدریس
·
5 روز قبل

ما، گروه آموزشی رهپویان امروز، به دنبال جذب کارآموزان با استعداد و متعهد در رشته های حسابداری، مدیریت امور اداری، فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار هستیم. اولویت با رشته های ذکر شده است.

در دوره کارآموزی چه مواردی را یاد میگیرید؟

کارآموز تولید محتوا:
- طراحی و تولید محتوای آموزشی برای دورههای آموزشی مختلف.
- ویرایش و به روزرسانی محتواهای آموزشی بر اساس نیازهای کاربران.
کارآموز مدیریت ارتباط با مشتری (CRM):
- مدیریت پایگاه دادههای مشتریان و تعاملات با آنها.
- پیگیری و ردیابی تغییرات در رفتار مشتریان و پیشنهاد راهکارهای بهبود.

ساعت کاری ما از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر است و روزهای پنجشنبه تعطیل می باشد. محل کار ما در خیابان میرزای شیرازی واقع شده است؛ آدرس دقیق تر برای جلسه مصاحبه هماهنگ می شود.
از دانشجویان و کارآموزان که تمایل به یادگیری و تجربه کسب مهارتهای عملی در زمینههای فوق دارند، دعوت به عمل میآوریم تا رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

نوع همکاری : سه ماه کارآموزی
جنسیت : فرقی نمیکند
رشته های مرتبط: حسابداری -معارف اسلامی و مدیریت -کاردانی امور حسابداری -کارشناسی حسابداری -کاردانی حسابداری -مدیریت مالی-مدیریت کسب وکار-مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات-مدیریت مالی MBA-مدیریت صنعتی مالی-حسابداری بازرگانی-مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک-مدیریت کسب و کار-مهندسی مالی -

کارآموز حسابداری و امور اداری

گروه آموزشی رهپویان امروز و اندیشه سازان فردا

تهران
·
آموزش و تدریس
·
5 روز قبل

ما، گروه آموزشی رهپویان امروز، به دنبال جذب کارآموزان با استعداد و متعهد در رشته های حسابداری، مدیریت امور اداری، فناوری اطلاعات تجارت الکترونیک و مدیریت کسب و کار هستیم و اولویت با دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته هاست. در دوره کارآموزی چه مواردی را یاد میگیرید؟ کارآموز حسابداری: - تهیه و تنظیم گزارشات مالی و مالیاتی. - پیگیری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی. - همکاری با تیم مالی برای بهبود فرآیندهای مالی. کارآموز امور اداری: - مدیریت امور دفتری و دستیابی به سیستمهای آماده. - پشتیبانی از فعالیتهای اداری و سازمانی روزمره. - ارتباط با مشتریان و مدیریت ارسال و دریافت اسناد. ساعت کاری ما از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر است و روزهای پنجشنبه تعطیل می باشد. محل کار ما در خیابان میرزای شیرازی واقع شده است؛ آدرس دقیق تر برای جلسه مصاحبه هماهنگ می شود. از دانشجویان و کارآموزان که تمایل به یادگیری و تجربه کسب مهارتهای عملی در زمینههای فوق دارند، دعوت به عمل میآوریم تا رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

نوع همکاری : سه ماه کارآموزی
جنسیت : فرقی نمیکند
رشته های مرتبط: حسابداری -مدیریت مالی-مدیریت کسب وکار-مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات-مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک-مدیریت کسب و کار-مدیریت کسب وکار گرایش بازاریابی-تجارت الکترونیکی-