DoonDookStudio

HTML5 Game Developer

DoonDookStudio

همدان
·
فناوری اطلاعات و اینترنت
·
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز
امیدوارم کسی باشی که دنبالش میگردیم :)

تیم ما DoonDookStudio یک استودیوی ساخت بازی های HTML5 (تحت وب) دارای یبش از 130 بازی در سطح بین المللی هستش. ما کار خودمون رو از سال 2018 شروع کردیم. تمرکز اصلی ما روی ساخت و ارائه لایسنس بازی به ناشرها و پورتال داران صنعت بازی های HTML5 هستش.

انتظار ما از تو که میخای با ما کار کنی این هستش که حداقل یک بازی کامل با هر موتور بازی سازی یا زبان برنامه نویسی ساخته باشی تا مطمئن بشیم که از لحاظ منطق و برنامه نویسی در سطح قابل قبولی هستی.

موتور بازی سازی ای که ما با اون کار میکنیم Construct 3 هستش که متاسفانه افراد بسیار کمی در ایران باهاش آشنایی دارن. به همین خاطر ما مجبوریم قبل از اینکه کار خودتو بصورت جدی شروع کنی ابتدا یک دوره آموزش ویدئویی که توسط تیم ما ساخته شده رو ببینی و تمرین های خواسته شده رو انجام بدی و برای ما بفرستی. در صورت انجام صحیح تمرین ها و بعد از انجام یک سری مصاحبه، رسما کارت در تیم ما شروع میشه که شامل دو ماه دوره آزمایشی (با نصف حقوق تعیین شده) هستش.

اگه بخام کمی در مورد تیممون صحبت کنم ما یه تیم کوچیک 9 نفره هستیم که در یه فضای خیلی دوستانه و صمیمی در مرکز شهر همدان مشغول به کار هستیم. تمام سعی ما اینه که تفاوتی با همدیگه نداشته باشیم و به دور از هرگونه تبعیض و بی اخلاقی با همدیگه همکاری میکنیم.

در داخل شرکت سعی کردیم تا جای ممکن امکانات رفاهی مناسب برات تدارک ببینیم تا بیشتر انرژی داشته باشی. فعلا امکاناتی مثل Xbox، Play Station و تنقلات رایگان موجوده اما حتما سعی داریم که این امکانات رو بیشتر کنیم.

راستی روزهای کاری ما یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 5 عصر هستش.

ما دنبال کسی هستیم که خوش اخلاق و مسئولیت پذیر باشه و از کار کردن کنار تیم لذت ببره و حتما:

توانایی بالا در خوندن و نوشتن به زبان انگلیسی


قدرت جستجوی بالا در گوگل
تسلط بالا در حداقل یک موتور بازی سازی
آشنایی اولیه با اصول Game Design
داشته باشه.

اگه فکر میکنی به درد همدیگه میخوریم حتما رزومه و نمونه کارهاتو همینجا برام بفرست. قول میدم خیلی سریع بررسیشون کنم.

نوع همکاری : تمام وقت
جنسیت : فرقی نمیکند