دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

@page1155891

افتخار آفرینی اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز :
🥇🥉 کسب یک نشان طلا و یک نشان برنز در پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

دکتر شهنام عسکرپور از کسب یک نشان طلا و یک نشان برنز در المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در گفت‌وگو با وب‌دا خوزستان گفت: درخشش دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور، یک نشان طلا و یک نشان برنز را نصیب دانشگاه علوم پزشکی اهواز نمود.
وی ادامه داد: در این دوره از المپیاد، امیر حسین ملکیان ثابت، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه در رشته آموزش پزشکی و تحت نظر دکتر خواجه علی، صاحب نشان طلا شد.
عسکرپور افزود: تیم دانشجویان دانشگاه در حیطه کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه با محوریت شبیه سازهای آموزشی تحت نظارت دکتر ماریا چراغی با حضور علیرضا رحمانیان کوشککی، اشکان میرشکاری و علی عصاره و زهرا اسدی با موضوع شهر شبیه سازها (بستری جامع و یکپارچه برای معرفی، اجرا و دسترسی به طیف گستره‌ای از شبیه سازهای آموزشی) نشان برنز کسب کرد.
وی خاطرنشان کرد: سید محمدسینا آل محمد در بخش گروهی در حیطه کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه از منطقه چهارم آمایشی کشور، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز موفق به کسب دیپلم افتخار شد.
گفتنی است، پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در 5 حیطه استدلال بالینی، آموزش پزشکی، کارآفرینی و کسب و کارهای فناورانه، مدیریت نظام آموزش و سلامت و همگرایی علوم پایه برگزار شد که دانشجویان اعزامی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به سرپرستی خانم‌ها فریده صفی‌خانی و سارا حیدری برای این المپیاد آماده شده بودند.

image