نیکران موتور پاسارگاد
نیکران موتور پاسارگاد

نیکران موتور پاسارگاد

@nikrunmotor

حسابدار

نیکران موتور پاسارگاد

تهران
·
حسابداری
·
3 سال قبل

آشنا با عملیات مالی در شرکت های تولیدی
1-2 سال سابقه کار
آشنا به نرم افزار راهکاران سیستم
مسلط به اکسل
آشنا به امور خزانه داری
انجام امور صدور چک و فروشگاه ها

نوع همکاری : تمام وقت
جنسیت : آقا
رشته های مرتبط: کاردانی شیمی کاربردی -

شرکت نیکران موتور پاسارگاد از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع موتور سیکلت آغاز نمود و اکنون پس از گذشت 6 سال فعالیت مستمر بعنوان یکی از تخصصی ترین تولید کنندگان موتور سیکلت در کشور شناخته میشود.

اخذ نمایندگی بنللی ایتالیا ( از معتبرترین برندهای تولید موتورسیکلت با بیش از صد سال قدمت ) در ایران موجب گسترش فعالیت شرکت و مورد استقبال هم میهنان عزیزمان گردید.

کسب رتبه در رضایتمندی مشتریان در طی سالهای متوالی مبین توفیق ما در زمینه خدمات پس از فروش متمایز میباشد.

هدف ما در مورد شرکت نیکران موتور این است که نیکرانانمان را نیک بدانیم و این امر راهگشای ما در انتخاب و تولید محصولاتی متمایز، با کیفیت و امن میباشد.

آغاز شرکت با 3 محصول و فعالیت کنونی با بیش از 20 محصول ادامه دارد.

یکی از اهداف سهامداران شرکت عرضه مستقیم محصول به دست مشتریان عزیز میباشد و در همین راستا در کنار نمایندگان گسترده در سراسر کشور اقدام به ایجاد فروشگاه هایی با طراحی اختصاصی و محیطی مناسب جهت سهولت دسترسی و رفاه و تکریم مشتریان وفادار نموده است.

بیانیه ماموریت :

شرکت نیکران موتور با بهره گیری از خرد جمعی و پایبندی به مسئولیت های اجتماعی و اعتماد به نیروهای جوان دانش محور معتقد است کیفیت و امنیت، حق همه مشتریان گرامی میباشد.

لذا همواره تلاش میکنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همگام با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از بهترین کیفیت قطعات با تکیه بر پویایی سازمانی محصولات خود را به مناسبترین قیمت در دسترس تمامی دوستداران موتورسیکلت از هر طبقه اجتماعی قرار دهیم.