صادرات سنگ ساختمانی ایران
صادرات سنگ ساختمانی ایران

صادرات سنگ ساختمانی ایران

@neginsangkavir

سنگ مرمریت کلاسیک سنگی بسیار قدیمی است که دارای رنگ های مشکی، طوسی و قهوه ای می باشد و از آن در بناهای تاریخی اصفهان با قدمت بیش از 200 سال استفاده شده است . از این نوع سنگ در گذشته برای ساخت محصولات دست تراش نظیر هاونگ سنگی استفاده شده است . اکثر بناهای تاریخی اصفهان نظیر سی و سه پل ، پل خواجو ، میدان امام و سنگفرش بازار های اصفهان نمایانگر کاربرد های فراوان سنگ مرمریت کلاسیک در طی سالیان است و گذر زمان مقاومت و کیفیت این نوع سنگ را در برابر سرما و گرما و یخ زدگی را به اثبات رسانیده است و بیانگر این است که عوامل طبیعی هیچ گونه تاثیر منفی بر سنگ های مرمریت کلاسیک ندارد از این رو در موارد بسیاری ، از سنگ های مرمریت کلاسیک به عنوان شبه گرانیت نام برده شده است. اصطلاح شبه گرانیت به علت جنس محکم و مقاوم این سنگ و همچنین شباهت آن در هنگام برش به سنگ گرانیت می باشد.

با توجه به ویژگی های بی نظیر این سنگ و سابقه ی طولانی و قیمت مناسب آن، سنگ مرمریت کلاسیک یکی از سنگ هایی است که عموما برای سنگفرش مکان های پر تردد استفاده می شود.

ویژگی های سنگ مرمریت کلاسیک:
تراکم بسیار بالا
استحکام فوق العاده
مقاومت سایشی مناسب
مقاومت فشاری بالا
مقاومت در برابر سرما، گرما، رطوبت و یخ زدگی
جذب آب نسبتا پایین
قیمت مناسب و …
سنگ مرمریت کلاسیک قابلیت فرآوری و ساب پذیری با روش های مختلفی را دارد. این سنگ در ابعاد اسلب و تایل تولید شده و به صورت ساب خورده، هوند، سندبلاست، بوش همر، تیشه ای و تامبل فرآوری می گردد. برای فضای داخلی ساختمان از نوع ساب خورده و هوند استفاده می شود. اما از ساب های تیشه ای و تامبل و سندبلاست یا بوش همر اغلب در فضای خارجی استفاده می گردد و ضخامت های بیشتری برای آن در نظر گرفته می شود همچنین این سنگ گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در پارکینگ، حیاط، راه پله مراکز پر تردد و … می باشد. معدن سنگ مرمریت کلاسیک در استان اصفهان قرار دارد.
www.neginstone.com

image
image
image
image
image

سنگ طبیعی سال ها به عنوان متریال زیبایی برای ساخت و ساز استفاده میشود و امروزه همچنان انتخاب ارجح برای بسیاری از پروژه های ساختمانی در سراسر جهان است.
هدف ما ارائه محصولات سنگ ساختمانی با بهترین کیفیت و بهترین فراوری است، صرف نظر از اینکه پروژه شما چقدر بزرگ یا کوچک است!
از آنجایی که ما اکثرمحصولات خود را از معادن اختصاصی نگین سنگ کویر تولید می کنیم، می توانیم محصولات بدون محدودیت و زمان تحویل را به گونه ای تضمین کنیم که برخی از رقبای ما نمی توانند.
تامین، تولید و فراوری و تحویل کامل محصولات سنگی جهت نمای بیرونی و نمای داخلی ، سنگ کف یا شومینه، تا سنگ ساختمانی برای خانه های شخصی یا املاک بزرگ و یا هر طرح دیگری متناسب با نیاز شما قابل تولید است.

image