دانشگاه محقق اردبیلی

برگزاری دومین نمایشگاه کار:

مرکز ارتباط علمی با جامعه‌ و کارآفرینی دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه برگزار می کند.
✅️دومین نمایشگاه کار استان اردبیل
🕰️ زمان و مکان : ۲۸ و ۲۹ آبان، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان کتابخانه مرکزی (حوزه معاونت پژوهش و فنّاوری دانشگاه)
☑️افتتاحیه: ۲۸ آبان ماه در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی
🔴محورهای رویداد:
✔️معرفی شرکت
✔️اعتلای برند کارفرمایی
✔️استخدام افراد توانمند
✔️ شناسایی فرصت های شغلی
✔️ارایه رزومه
✔️اشتغال متناسب با توان و علاقه

image

لزوم معرفی توانمندی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزادقم

زهرا سادات حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم اظهار کرد: رشته معماری، محلی برای تقویت ذهن، چشم، دست و ترکیبی از فنون و هنرهاست.


وی اضافه کرد: اگرچه رشته معماری در عرف به طراحی ساختمان مشهور است؛ اما در واقعیت، علاوه بر رسالت اصلی این رشته یعنی طراحی ساختمان به دلیل شناخت اصول و قواعد طراحی با استناد به هنر و فن و هندسه، طراحی در هر زمینه و رشته‌ای به‌خصوص ملزومات ساختمان می‌تواند از موضوعات این رشته محسوب شود.


مدیر گروه رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم، رشته معماری را یک رشته متنوع و به اصطلاح میان‌رشته‌ای برشمرد و عنوان کرد: فارغ‌التحصیلان رشته معماری ظرفیت همکاری با اغلب رشته‌های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و هنر را دارند و می‌توانند علاوه بر فعالیت در رشته معماری به عنوان همراهی و کار میان‌رشته‌ای با سایر مهندسان، روانشناسان، جامعه‌شناسان و هنرمندان وارد فعالیت شوند.


حسینی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با تجربه 30 سال خدمات دانشگاهی و علمی درخشان در مقاطع تحصیلی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته معماری با استادان مجرب و توانمند در این رشته دانشجو می‌پذیرد و فارغ‌التحصیلان توانمندی را تقدیم جامعه کرده است.

image

انتصاب سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان رئیس کمیته دستگاهی دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر عبدالکریم بهجت پور رئیس دبیرخانه هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر اسماعیل چمنی سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان رئیس کمیته دستگاهی دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.
در بخش هایی از حکم دکتر چمنی آمده است:
نظر به اهمیت زمینه سازی فضای گفتگو و نقد در دانشگاه ها و مراکز علمی کشور و حمایت از نظریه پردازی در جامعه نخبگانی، و با توجه به صلاحیت های علمی حضرتعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس کمیته دستگاهی دانشگاه محقق اردبیلی منصوب می شوید.
امید می برم با عنایت الهی و اهتمام جنابعالی و دیگر همکاران محترم در روزهای آتی با مشارکت فعال اساتید و دانشجویان فرهیخته، شاهد فعالیت چشمگیر در حوزه نظریه پردازی، نقد و مناظره در آن مرکز علمی باشیم.
پایان خبر

image

انتصاب سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر اسماعیل چمنی سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل منصوب شد.

گفتنی است در بخش هایی از حکم دکتر اسماعیل چمنی آمده است:
با استناد به بند ۵ ماده یک مصوبه ۷۲۱ جلسه ۹۱.۸.۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی، موضوع «ترکیب و وظایف و اختیارات هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی» و با توجه به نامه شماره ۱۱.۱۰۶۹۶۶ مورخ ۱۴۰۱.۰۴.۲۶ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جنابعالی به عنوان عضو«هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل» تعیین می گردید.

امید است با توجه به امکانات و سرمایه های عظیم علمی، مادی، معنوی و انسانی دانشگاه آزاد اسلامی و بهره گیری از راهبردهای مصوب در سند دانشگاه اسلامی در نظام تصمیم سازی دانشگاه آزاد اسلامی استان تاثیرگذار باشید.

image

قدردانی هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی از بیانات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه اردبیل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی از بیانات آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه اردبیل در خصوص حضور این دانشگاه در جمع دانشگاه های یک درصد برتر جهان در سال ۲۰۲۲ قدردانی و در این خصوص پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
حضرت آیت الله دکتر سید حسن عاملی
نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب اردبیل
با سلام و تحیات
عنایات ویژه حضرتعالی به پیشرفت های روز افزون دانشگاه محقق اردبیلی و اظهار لطف صمیمانه و بزرگوارانه به دانشگاه و بیان این موفقیت ها در خطبه های نماز جمعه اردبیل، مایه فخر و مباهات دانشگاهیان بوده و شیرینی این توفیقات را دو چندان می کند.
پیگیری عالمانه موفقیت ها و پیشرفت های دانشگاه توسط حضرتعالی و ارائه راهنمایی های لازم، دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی را در طی مدارج عالی و پیشرفت روز افزون مصمم تر ساخته و روحیه جهادی جهت تلاش هر چه بیشتر برای ترقی و تعالی دانشگاه و کشور عزیزمان را افزایش می دهد.
سلامتی و طول عمر با برکت برای شما چهره شاخص و فرهیخته حوزه و دانشگاه، از درگاه الهی خواستاریم.
هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی

image