خانومی

برنامه نویس بک اند

خانومی

تهران
·
فناوری اطلاعات و اینترنت
·
3 سال قبل

این کار به صورت تمام وقت (شنبه تا چهارشنبه) و به صورت حضوری (محدوده ی جردن- ناهید غربی) می باشد.


نیازمندی ها:
آشنایی با زبان برنامه نویسی C#
آشنایی فریمورک ASP.NET
آشنایی با دیتابیس های SQL و NoSQL به ویژه SQL Server و MongoDB
تسلط بر مفاهیم OOP و Design Pattern ها
آشنایی با git

موارد امتیازی:
آشنایی Docke‌r
اشنایی با تکنولوژی های client side مثل HTML, CSS, JS
علاقه مندی به یادگیری زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی های جدید

نوع همکاری : تمام وقت
جنسیت : فرقی نمیکند
رشته های مرتبط: کاردانی شیمی کاربردی -

فروشگاه اینترنتی خانومی به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی بهداشتی در ایران، در سال 1392 راه اندازی شد و با همکاری نیروهای جوان، خلاق و کارآزموده در مدت کوتاهی به مجموعه کامل با خلق تجربه لذت بخش خرید برای مشتریان، به محبوب ترین فروشگاه تخصصی آرایشی بهداشتی و مد تبدیل شد. دسترسی به مجموعه کامل محصولات آرایشی بهداشتی، ضمانت اصالت و کیفیت تجربه خریدی بی نظیر برای مشتریان ایرانی از سراسر کشور را ایجاد می کند. خانومی نمایندگی تمامی برندهای ایرانی و بین المللی را داراست و بدون واسطه با تمامی تولیدکنندگان ایرانی و واردکنندگان رسمی برندهای خارجی همکاری می کند.
فروشگاه اینترنتی خانومی در سال 1398 موفق به دریافت نشان زرین "برند برتر" از نگاه مصرف کنندگان شده است.
پیج اینستاگرام خانومی بزرگترین و محبوب ترین شبکه اجتماعی فروشگاهی آرایشی بهداشتی در ایران است. همین تعامل مستمر با مخاطبان، باعث شده است تا خانومی همواره نیاز مخاطب را بشناسد و با تلاش در رفع نیاز مخاطب، همواره پویا و به روز باشد.
خانومی معتقد است هر بانوی ایرانی باید برای حفظ نعمت ارزشمند زیبایی و سلامتی خود تلاش کند و به خاطر خودش سرزنده باشد، پیام ما برای همه بانوان ایرانی این است:
#زیبا و سرزنده باش به خاطرخودت
فرهنگ سازمانی خانومی، برپایه صداقت بناشده است و در یک فضای صمیمی و پویا تبادل نظر و خلق ایده به خوبی انجام می شود تا فضای رشد، یادگیری و پیشرفت برای تمامی همکاران فراهم شود.