دانشگاه آزاد واحد تهران شرق

دکترآقامیری فرارسیدن "روز کارمند" را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تبریک گفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور پیامی فرارسیدن "روز کارمند" را به کارمندان این مجموعه بزرگ علمی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران شرق و به نقل از روابط عمومی تهران مرکزی، دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تبریک گفت.

متن پیام دکتر آقامیری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فرا رسیدن چهارم شهریور ماه همزمان با سومین روز هفته دولت و روزکارمند فرصت را مغتنم می شمارم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به ‌عنوان الگویی شایسته و سرمشقی ماندگار در عرصه‌ی مدیریت نظام جمهوری اسلامی برای ملت ایران، این روز را به تمامی کارمندان ساعی، اخلاق مدار، شایسته و پرتلاش دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که بی شک سهم بسزایی در رشد و بالندگی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق بیش از پیش همکارانم را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز به ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.

سید محمود رضا آقامیری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی

image

جزئیات تحصیل همزمان دانشجویان غیرپزشکی در دو رشته یا دو مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی واحد تهران غرب به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی طی دستورالعملی شیوه‌نامه تحصیل همزمان دانشجویان غیرپزشکی در دو رشته یا دو مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

شیوه نامه تحصیل همزمان دانشجویان غیرپزشکی در دو رشته یا دو مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرای راه‌کنش اصلاح نظام جذب، حمایت و ارزیابی تحصیلی دانشجویان برمبنای رویکرد یادگیری عمیق مبتنی بر داده‌های پیمایشی از بسته کاری ارتقای کیفیت و کارآمدی دوره‌های تحصیلی تدوین شده است.

image

جشنواره کشوری "گوهر مکنون" آغاز شد

پبه گزارش روابط‌عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، جشنواره گوهر مکنون به مناسبت اعیاد بزرگ قربان و غدیر به همت اداره کل تبلیغ و امور دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و با هدف تبلیغ، ترویج و بزرگداشت این اعیاد بزرگ ویژه استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده‌هایشان آغاز شد.

این جشنواره دارای پنج محور نقاشی، طراحی پوستر، عکاسی، کلیپ و کتابخوانی و مهلت شرکت در آن از 19 تیر تا 7 مرداد 1401 است. جایزه نفر اول در هر محور 10 میلیون ریال، نفر دوم در هر محور هفت میلیون و پانصد هزار ریال، نفر سوم در هر محور پنج میلیون ریال است همچنین به 10 نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه دو میلیون ریال اهدا خواهد شد. در مجموع 150 میلیون ریال جایزه به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

«محور نقاشی» این جشنواره ویژه کودکان 7 تا 12 سال و با موضوع امامت و ولایت، «محور عکاسی» با موضوع نذورات مردمی در اعیاد قربان و غدیر و بیان آداب و سنن مردم استان‌ها، توزیع شربت و شیرینی و نورافشانی در سطح شهر، عیادت بیماران و دورهمی‌های خانوادگی، «محور کلیپ» با موضوع سبک زندگی علوی برگرفته از خطبه‌ها و گفته‌های امام علی(ع)، «محور طراحی» با موضوع شخصیت گرانقدر امام علی(ع) به یکی از زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی و «کتابخوانی» با محوریت کتاب «غدیر در زیارت غدیر» است.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت آیین‌نامه جشنواره و ارسال آثار به سایت
www.iau.nahad.ir مراجعه کنند.


مسابقه بهترین و کوتاه ترین جمله در مورد عفاف و حجاب

مراحل شرکت در مسابقه:

1. عضویت در پیج اینستاگرام نهاد به آدرس jafari_nahad@

2. ثبت جمله مد نظر در کامنت پست پوستر مسابقه

- به ده نفر اول که جمله آنان بیشترین لایک (پسند) را داشته باشند از طرف دفتر نهاد جوایز زیر تقدیم خواهد:

۳ نفر ۳ میلیون ریال

۳ نفر ۲ میلیون ریال

۴نفر یک میلیون ریال

- برای بهرمندی بیشتر می توانید از مطالب کانال تلگرامی زیر بهره ببرید Seraj_Monir_Media@

-شرکت برای کلیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران امکان پذیر است.

- آخرین زمان شرکت در مسابقه ۲۴ تیرماه اعلام نتایج ۲۷ تیرماه همزمان با عید سعید غدید خم.
http://etiau.nahad.ir/Zpa4q

- کانال اطلاع رسانی دفتر نهاد رهبری واحد تهران شرق ( اینستاگرام، تلگرام و ایتا )jafari_nahad@

https://instagram.com/jafari_n....ahad?igshid=11c44grw

image