دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

@iau_tnbac

طرح دردانه ویژه دانشجویان متاهل صاحب فرزند

طرح دُردانـــه

قابل توجه دانشجویان متاهل


دانشجویان متاهلی که در سال ۱۴۰۱ صاحب فرزند شده اند می توانند با ثبت نام در این دوره از مزایای علمی ، معنوی، ومادی این طرح بهرمند شوند؛

۱- دوره های آموزشی وفرهنگی

۲-وام ۱۵ میلیونی قرض الحسنه

۳-کارت هدیه ویژه مادران

۴- سپرده ۲ میلیون تومانی ویژه کودکجهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به نشانی ezdevaj.nahad.ir مراجعه و یا با شماره 77317715 تماس حاصل نمایند.
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال

image

تعطیلات تابستان دانشگاه آزاد از ۸ تا ۲۱ مردادماه / کلاس‌ها دایر است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با ابلاغ هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توجه به معیشت و رفاه کارکنان دانشگاه و به منظور ایجاد روحیه و نشاط آنها مقرر شد کلیه کارکنان و اعضای هیأت علمی واحدها و مراکز آموزشی از تاریخ 8 الی 21 مردادماه سال جاری از تعطیلات تابستانی بهره مند شوند.

دکتر جاوید اظهار کرد: واحدها و مراکز آموزشی که مجری ترم تابستانی هستند، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در برنامه‌های آموزشی هیچ‌گونه خللی ایجاد نشود، همچنین با رعایت کلیه ضوابط مربوطه امکان تشکیل جلسات دفاع از رساله پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حضور علاقمندان در این جلسات نیز فراهم شود.

وی افزود: با عنایت به برگزاری کلاس های ترم تابستان ۱۴۰۱ در بازه فوق برنامه ریزی حضور پرسنل مورد نیاز به نحوه شایسته انجام پذیرد، همچنین حضور پرسنل فناوری اطلاعات، علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی و کادر بیمارستانی و سایر نیروها حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوطه و طبق نظر ریاست واحد دانشگاهی خواهد بود

image

ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد / لیست رشته های واحد تهران شمال

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند، ثبت‌نام از امروز سه‌شنبه 14 تیر آغاز و تا روز شنبه 25 تیر ادامه خواهد داشت.


داوطلبین با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس
www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته/محل های درخواستی اقدام کنند.


داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

image

برگزاری دوره آمادگی آزمون EPT ویژه دانشجویان دکتری

اطلاعات بیشتر:
https://ntb.iau.ir/fa/news/116....01/%D8%AF%D9%88%D8%B