شرکت هوشکار پرداز
شرکت هوشکار پرداز

شرکت هوشکار پرداز

@hooshkar

برنامه نویس فرانت اند

شرکت هوشکار پرداز

البرز
·
رسانه
·
3 سال قبل

شرایط:
- دارای #سابقه_کار مرتبط
- دارای #نمونه_کار مرتبط

مزایا:
- #ساعت_کاری_شناور
- #پنجشنبه_تعطیل
- محیط کار صمیمی و پرانرژی

نوع همکاری : تمام وقت
جنسیت : فرقی نمیکند

یاراد
یاراد در معنا، فعل امر آفریدن است و دیدگاه یاراد شروع قدرتمند هر کسب و کاری است که هدف متعالی خود را ترسیم کرده باشد. این بسته نرم افزاری یکی از سری نرم افزارهای کسب و کار شرکت هوشکار پرداز می باشد که با هدف پاسخگویی به نیاز اصناف، شرکت های استارت آپ و کسب و کارهای کوچک طراحی و پیاده سازی شده است. از مهم ترین ویژگی های بسته نرم افزاری یاراد دارا بودن قابلیت های کامل نظیر رسید و حواله انبار، فاکتور فروش، دریافت و پرداخت، دفتر چک، چاپ چک، حسابداری، دفاتر قانونی و بسیاری قابلیت های دیگر می باشد که در عین حال همه این امکانات با قیمت مناسب در اختیار شما خواهد بود. این محصول همراستا با پیشرفت کسب و کار شما امکان ارتقا به بسته های پیشرفته و جامع را فراهم کرده است و در مرحله ارتقاء به شما جهت بازیافت هزینه های خرید و راه اندازی نرم افزار کمک قابل توجهی خواهد کرد.

image

سایان
شمارنده معنایی است که سایان در نام خود دارد و کنار شما ایستاده تا مدیریت دقیق بر روی جریان کار و اطلاعات مالی مربوط به کسب و کار تان داشته باشید. مجموعه نرم افزارهای سایان به عنوان دومین مجموعه نرم افزاری کسب و کار که توسط شرکت هوشکار پرداز توسعه یافته است، داری ماژول های کامل از جمله حسابداری چندلایه، خزانه داری، فروش و تدارکات، انبارداری، تولید، اموال و دارایی، حقوق و دستمزد و بسیاری زیر سیستم های دیگر می باشد که پاسخگویی به نیاز شرکت ها، صنایع و کارخانجات متوسط و بزرگ را هدف طراحی و پیاده سازی خود قرار داده است. بسته نرم افزاری سایان با طراحی حرفه ای و انعطاف پذیری بی نظیر خود به عنوان یک سرمایه گذاری زودبازده با کمترین هزینه است که در هر کسب و کاری یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود و می تواند کسب و کار شما را چابک، منعطف و هوشمند سازد.

image

فنک
نرم افزار فنک به بیان ساده ابزار هوشمند مدل سازی، اجرا و مدیریت و توسعه هر کسب و کاری است، فنک امکان استفاده از زبان استاندارد مدل سازی فرآیند در کسب و کار (BPMN) را فرآهم آورده است و با استفاده از ابزارهای هوش تجاری (BI) بستر تحلیل و تصمیم گیری های هوشمندانه (DSS) در تمامی سطوح سازمانی را فرآهم می آورد. فنک جهت اجرای صحیح و کامل فرآیندهای کسب و کار، همه ابزارهای اتوماسیون منابع سازمان (ERP) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را ایجاد کرده و با بهره گیری از تکنولوژی های جدید از قبیل real time applications , angular , web api و … باعث ایجاد جریان روان اطلاعات و سادگی کاربری خواهد شد و در پی آن ارتقای بهره وری ، کم کردن هزینه ها و رشد کسب و کار را در برخواهد داشت.

#هوشکار_پرداز

image