#bitcoin 2 پست

⚠️ رشد بیتکوین و سود میلیون دلاری MicroStrategy !!!▪️ شرکت MicroStrategy که به طور قابل توجهی در بیتکوین سرمایه گذاری کرده و در حال حاضر حدودا 158245 بیتکوین در اختیار دارد که هر کدام را به قیمت متوسط 29582 دلار خریداری کرده است.

▪️ با قیمت فعلی بیتکوین که بیش از 34 هزار دلار است، دارایی های بیتکوین این شرکت اکنون ارزشی معادل 4.847 میلیارد دلار دارند، که نشان دهنده سود حدودا 793 میلیون دلاری است.

▪️ این مبلغ قابل توجهی است و نشان می دهد که بیتکوین می تواند یک سرمایه گذاری سودآور برای شرکت های بزرگ باشد.

👈 شرکت MicroStrategy در سال ۱۹۸۹ توسط مایکل سیلور تأسیس شد و در زمینه ارائه خدمات هوش تجاری، نرم‌افزارهای موبایل و خدمات ابری فعالیت می‌کند.#bitcoin
#microstrategy


⚠️ افزایش حجم معاملات آتی بیتکوین!!!

▪️ قیمت بیتکوین در چند روز گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات آتی بیتکوین در 24 ساعت گذشته 233 درصد افزایش یافته است و به 87 میلیارد دلار رسیده است.

▪️ صرافی های ByBit و Deribit بیشترین سهم را در افزایش حجم معاملات آتی داشته اند.

▪️ حجم معاملات آتی بیتکوین در 23 اکتبر به رقم قابل توجه 87 میلیارد دلار رسید که یکی از بالاترین رکوردها در سال جاری است. بخش قابل توجهی از این فعالیت را می توان به ByBit و Deribit با حجم 17 میلیارد دلار و بیش از 2 میلیارد دلار نسبت داد که به طور قابل توجهی بالاتر از حجم متوسط ​​آنهاست.

👈 افزایش قابل توجه حجم معاملات آتی بیتکوین نشان دهنده افزایش سطح فعالیت معاملاتی در بازار است. این می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد، از جمله تشدید فعالیت های سفته بازی، استراتژی های پوشش ریسک، یا افزایش علاقه سازمانی.


#volume
#bitcoin

24 Oct 2023