فرم دما

مهندس مکانیک

فرم دما

مرکزی
·
مهندسی
·
3 سال قبل

فارغ التحصیل دانشگاه دولتی
مسلط به امور مناقصه و کارهای مربوط به سامانه ستاد

نوع همکاری : تمام وقت
جنسیت : خانم
رشته های مرتبط: کاردانی شیمی کاربردی -

شرکت فرم دما در سال ۱۳۶۴ با هدف انتقال دانش روز جهان به ایران و به کار گیری آن در جهت تولید انواع تجهیزات سرمایشی, گرمایشی و تهویه مطبوع در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در قطب صتعتی اراک به شماره ثبت ۹۶۶ ( سهامی خاص ) تاسیس شد.و ار همان ابتدا شروع به فعالیت گسترده در سراسر ایران نموده و تا امروز علاوه بر تولید هزاران دستگاه تهویه مطبوع , مفتخر به پرورش و آموزش صد ها نیروی متخصص در سراسر کشور است.
این کارخانه با پنج سالن تولیدی و دارا بودن کادری فنی و مهندسین و کارشناسان مجرب در زمینه ی طراحی , تولید و نصب کلیه ی تجهیزات تهویه مطبوع اعم از سیستم های برودتی و حرارتی مانند چیلر ( تراکمی و جذبی ) و برج های خنک کننده ( گالوانیزه,فایبرگلاس و مارلی) و انواع هواساز(صنعتی, ایرواشر و هایژنیک ) و انواع دیگ ها, انواع فن کوئل ها ( دکوراتیو,فلزی,بدون کابین.کاستی ) . انواع پکیج های یونیت ( آبی – هوایی). یونیت هیتر , کوئل های صنعتی سردخانه , مبدل های حرارتی ,زنت و فن های سانتریفیوژ, کوره های هوای گرم, مخازن تحت فشار و تجهیزات استخر و …فعالیت مینماید.
پایه های شرکت فرم دما بر اخلاق گرایی , سخت کوشی و مشتری مداری بنا گشته است.هدف این شرکت از ابتدا تا امروز علاوه بر تامین نیاز های کشور و برداشتن قدمی هرچند کوتاه برای سر افرازی این مرز و بوم, ایجاد اشتغال برای جوانان و پرورش آنها بوده است و همواره کوشیده ایم تا همراه با سیاست های کلان کشور در کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی آن گام برداریم تا شاهد پیشرفت روز افزون ایران عزیزمان باشیم.