رویداد ها

اردیبهشت 06

دوره آنلاین Excel پیشرفته همراه با پروژه

حسابداری و مالی
آکادمی بهبود تک برگزار میکند
دوره آنلاین excel پیشرفته به همراه پروژه های عملی

به همراه هدایای ویژه که شامل
دوره آفلاین اکسل مقدماتی، دورع آفلاین پایگاه داده(مکمل اکسل پیشرفته) است
خاتمه یافته 429000 تومان
فروردین 27

محصول رایگان نقشه راه یادگیری مالیات

حسابداری و مالی
مدرس: فرشید رستگار (بنیان گذار جامع ترین رسانه مالیاتی کشور (وبسایت MrTax.site)، مشاور مالیاتی معاونت حقوقی ریاست جمهوری، عضو کارگروه مالیاتی مرکز وکلای قوه قضاییه، مدرس و مشاور مالیاتی، مدرس رسمی جهاد دانشگاهی شریف و روزنامه دنیای اقتصاد، طراح و مدرس کارگاه های تخصصی مالیاتی) . . چرا نقشه راه یادگیری مالیات؟ مالیات حوزه‌ای گسترده و دائما در حال اصلاح است و یادگیری مفاهیم این حوزه بدون داشتن نقشه راه و مسیر درست، باعث می‌شود افراد مدت زیادی را درگیر پیدا کردن منابع مطالعاتی مناسب، دوره‌های آموزشی مختلف و … کنند و در نتیجه زمان را از دست می‌دهند؛ به همین منظور محصول نقشه راه یادگیری مالیات را ارائه کردیم تا مسیر یادگیری مالیات را برای شما عزیزان هموار کنیم. آیا این محصول برای من مناسب است؟ اگر می خواهید تجربیات چندین ساله فرشید رستگار در حوزه یادگیری مالیات را بشنوید اگر می‌خواهید منابع مطالعاتیِ مالیاتی را بدانید اگر می‌خواهید پاسخ به پرسش های متداولِ عموم حسابداران و وکلای محترم را در ارتباط با یادگیری مالیات بدانید و به طور کلی، اگر دوست دارید مسیر یادگیری مالیات برای شما هموار باشد، این محصول بسیار مهمِ کاملاً رایگان را از دست ندهید! نقشه راه یادگیری مالیات با فرشید رستگار تو این محصول رایگان در مورد موضوعات زیر صحبت کردیم: اصلاً چرا باید مالیات رو یاد بگیرم؟ همه باید مالیات رو یاد بگیرند؟ به درد چه کسانی نمی‌خورد؟ وکلای دادگستری هم می‌توانند وارد این کار شوند؟ میزان درآمد حدودی؟ سختی‌های این مسیر فرشید رستگار از کجا شروع کرد؟ یادگیری مالیات چقدر اطلاعات حسابداری می‌خواهد؟ از کجا شروع کنم؟ منابع خوب برای شروع پیش نیازها آیا نیاز است ماده‌ها و بخشنامه‌ها رو حفظ کنیم؟ برای شروع، کدام حوزه رو پیشنهاد می‌کنید که کار کنیم؟ خودم کتاب قانون بردارم بخوانم بهتر نیست؟ مخاطبین محصول نقشه راه یادگیری مالیات اگر جزء یکی از دسته‌های پایین هستید، حتماً این محصول رایگان را مشاهده کنید: همه حسابداران و کمک حسابداران همه دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت و اقتصاد افرادی که فکر می‌کنند اگر سواد مالیاتی خودشون رو بالا ببرند، تو کسب و کار خیلی بهشون کمک میشه افرادی که دوست دارند مالیات رو درست و حسابی یاد بگیرند و همه کسانی که تمایل دارند از راه مشاوره و وکالت پرونده های مالیاتی، کسب درآمد کنند. سوالاتی که در این محصول پاسخ دادم تغییرات مستمر قوانین و بخشنامه ها چطور ماده‌ها و تبصره‌ها رو حفظ کنیم که فراموش نکنیم؟ راهکارهای عملی برای کوتاه‌تر شدن زمان کسب مهارت و توانمندی نوع برخورد با ممیزان مالیاتی که بعضا وقتی می‌بینند مودی مالیات را بلد است خیلی بیشتر اذیت می‌کنند مدل‌های بازاریابی خدمات مالیاتی برای شروع، حوزه اشخاص حقیقی رو پیشنهاد می‌کنید یا حقوقی؟ به هر سبکی می‌خوانم یادم می‌رود نحوه تسلط بر قوانین و بخشنامه‌ها بهترین روش‌های اصولی مالیات بخشنامه‌های جدید کجا منتشر می‌شوند؟
خاتمه یافته این رویداد رایگان است
اردیبهشت 27

انتخاب بهترین بازار سرمایه گذاری در سال 1402

حسابداری و مالی
این وبینار چطور می تواند به من کمک کند؟

در این وبینار علاوه بر بررسی بازار های مالی در ایران و تحلیل تکنوفاندامنتال دلار(تتر) ، به جنبه ی آموزشی تحلیل گری و معامله گری در بازار نیز بیشتر توجه می گردد و بعد از این وبینار متوجه خواهید شد که دید سرمایه گذاری و نحوه ی نگرش ما به بازار ها چقدر مهم است و رابطه ی مستقیم با موفقیت شما در بازارهای مالی ایران و جهان دارد.

در این وبینار متوجه خواهید شد که چرا برخی در بازار های مالی موفق شده و برخی هم بعد از مدت زیادی که در بازار ها هستند ، موفق نمی شوند.

در این وبینار چه مطالبی گفته می شود؟

1-تحلیل دلار بازار آزاد سال 1402

2-بازار سکه و طلا

3-بازار خودرو

4-بازار سهام

5-بازار مسکن

6-بررسی روند کامادیتی ها از جمله طلا و بیت کوین

6-تفاوت عملکرد معامله گر مبتدی و حرفه ای از ابتدای سال 1401

7-تفاوت های معامله گری و سرمایه گذاری در بازار های مالی ایران و جهان

این وبینار برای چه افرادی مناسب است؟

1-افاردی که به آموزش و توسعه ی فردی خود فکر می کنند

2-افرادی که به معنای واقعی کلمه به ثروت فکر می کنند

3-افرادی که عاشق بازار های مالی هستند

4-افرادی که از تجربه های دیگران استفاده می کنند تا کمتر زیان ببینند

این وبینار برای چه افرادی مناسب نیست؟

1-افرادی که به آموزش توجه خاصی نمی کنند

2-افرادی که فقط ،می خواهند ثروتمند باشند، ولی عمل نمی کنند

3-افرادی که علاقه ای به بازار های مالی ندارند

4-افرادی که دوست دارند زمان بیشتری را سپری کنند و اشتباهات دیگران را تکرار کنند
خاتمه یافته این رویداد رایگان است
خرداد 03

همایش در آستانه هاوینگ چهارم

حسابداری و مالی
تقریباً 15 سال از زمان معرفی بیت‌کوین توسط ساتوشی میگذره و توی این سال‌ها طوفانی از اتفاقات و حوادث بود که روی قیمتش تاثیر گذاشته.
از پاندمی کرونا و جنگ اوکراین گرفته تا توییت‌های ایلان ماسک اما هاوینگ همواره تأثیر قابل توجه و بلندمدتی روی قیمت بیت‌کوین داشته، اتفاقی که هر چهار سال یکبار پاداش استخراج بیت‌کوین رو نصف میکنه.
از این رو مجموعه سیتکس بر آن شده است در همایشی با عنوان «در آستانه هاوینگ چهارم » پیرامون همین موضوع و با حضور فعالان حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال برگزار کند.

کد تخفیف 100 هزار تومانی ویژه دانشجویان :
STUCITEXH4
خاتمه یافته 680000 تومان
تیر 10

دوره آموزشی « Portfolio Management » ( مدیریت سبد دارایی )

حسابداری و مالی
بیشتر دوره های آموزشی بازار فارکس تمرکز بر روی شیوه تحلیل و نحوه ایجاد معامله دارند و از تریدرهایی که در این دوره ها شرکت می کنند، توقع میرود که تمامی آنچه به آنها گفته شده است را به سرعت یاد گرفته و سریعا در روند کاریشان پیاده سازی کنند. سایر چیز ها مانند مدیریت سرمایه، مدیریت ریسک، کنترل احساسات، پنل پیشرفت و کار در بازار واقعی را به خود تریدر واگذار می کنند و کسی در کنار تریدر نخواهد بود تا بر عملکرد او نظارت کرده و نکات لازم را در عمل به او یاد دهد.

دوره های آموزشی بسیاری به این روش ایجاد شده اند. پیدا کردن یک دوره آموزشی حرفه ای و کامل از میان انبوه سایت های مختلف چندان هم راحت نیست. به همین دلیل دوره تربیت مدیر سبد دارایی ( Portfolio Management ) در بازار فارکس را برایتان در مرکز رشد اقتصادی امید ارائه کردیم. این دوره بر تمام مهارت های لازم برای مدیریت سبد سهام و همچنین آموزش از طریق کار عملی تمرکز دارد.

در دوره Portfolio Management، تعداد ۳۰ جلسه آموزشی مهارت های مدیریتی و توسعه فردی و در کنار آن ۲۰ جلسه ترید لایو، تحلیل و رفع اشکال در نظر گرفته ایم. تا با اصولی ترین روش آموزش، مهارت های حرفه ای کار در بازار های مالی را یاد بگیرید.

با شرکت در این دوره به بیش از ۲۰ مهارت مدیریت مالی مسلط خواهید شد و میتوانید آن ها را در روند کاریتان پیاده سازی کنید. با این دوره آموزشی هم به یک تریدر حرفه ای و موفق تبديل می شود و درامد خود را افزایش می دهید، هم در زندگی و توسعه کاری موفق تر عمل خواهید کرد.

مهلت ثبت نام تا 10 تیرماه
خاتمه یافته 30000000 تومان
مرداد 24

حسابداری کاربردی ویژه بازارکار

حسابداری و مالی
موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم برگزار می کند

بصورت حضوری و آموزش الکترونیکی
همراه با ارائه مدرک وزارت علوم و قابلیت ترجمه جهت مهاجرت
تدریس توسط برجسته ترین اساتید کشور

رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همه رشته ها قرار دارد چون همه شرکت‌ها موسسات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و حتی فروشگاه‌ها هم به حسابداری نیاز دارند. آینده شغلی رشته حسابداری بسیار روشن است. هر روزه تعداد شرکت‌هایی که ثبت می‌شوند رو به رشد است و هریک از ایشان نیاز به حسابدار دارند. شرکت‌هایی که در حال توسعه هستند نیز به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه می‌شوند این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر حسابدار با دانش حسابداری ویژه بازار کار آشنا باشد بیکار نخواهد ماند. مشکل بیکاران رشته حسابداری عمدتا نداشتن دانش و آموزش حسابداری کاربردی می‌باشد. از آنجا که فاصله دانش تئوری و دانشگاهی با عملی بسیار زیاد است بنابراین صرفا با معلومات دانشگاهی نمی‌توان وارد حوزه اشتغال گردید.

با تغییراتی که روز به روز در کسب و کارها در حال اتفاق است و همینطور وضع قوانین مختلف از قانون تجارت گرفته تا قانون مالیات ها و قوانین کار و تامین اجتماعی نیاز به یک حسابدار کار بلد بیش از پیش احساس می شود. اگر به اطراف خود دقت کرده باشید حتما متوجه این تغییرات شده اید به طور مثال در سنواتی نه چندان دور برای ارسال یک اظهارنامه عملکرد اکثرا به کافی نت ها مراجعه می کردند ولی همین امسال با تغییراتی که در این خصوص به وجود آمد بسیاری از افراد سعی کرند برای ارسال اظهارنامه از یک متخصص کمک بگیرند و می توان پیش بینی کرد در آینده این نیاز پررنگ تر نیز خواهد شد. پس تا اینجا مشخص شد حسابداری می تواند شغل آینده داری باشد پس سرمایه گذاری در آن منطقی بنظر می رسد.
افرادی که حسابداری را خوب و کاربردی آموزش دیده‌اند، با فرصت‌های شغلی زیادی روبه رو هستند و می‌توانند در شرکت‌های معتبر، با حقوق بالا استخدام شوند؛ چرا که شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌ها و حتی فروشگاه‌ها، همیشه نیاز به یک حسابدار کاربلد و خبره دارند. در نهایت باید یادمون باشه که: یه حسابدار خوب هیچ وقت بی کار نمیمونه!

“حسابداری کاربردی” ، “حسابداری با معرفی به کار” یا صفر تا صد حسابداری و عناوین زیادی از این قبیل را حتما مشاهده کرده اید و یا سوالاتی مثل اینکه آیا من می توانم حسابداری را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کنم؟ آیا حسابداری با خصوصیات شخصیتی من سازگار است؟ درآمد یک حسابدار چقدر است؟ برای اینکه یک حسابدار حرفه ای باشم چه مسیری را باید طی کنم؟
خاتمه یافته 4300000 تومان
مهر 08

تحلیل فاندامنتال و تکنیکال ارز دیجیتال به صورت هفتگی 08 مهر ماه 1402

حسابداری و مالی
چرا در وبینار تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال به صورت هفتگی شرکت کنم؟ تحلیل بنیادی یا اصطلاحا تحلیل فاندامنتال یکی از روش های تحلیل بازار های مالی است که بازار ارز دیجیتال یکی از آنهاست . تحلیل فاندامنتال به بررسی دقیق و مو به موی اطلاعات موجود در خصوص یک دارایی مالی گفته می شود. از جمله موارد پر اهمیت از دیدگاه فاندامنتال می توان به موارد زیر اشاره کرد: برنامه های یک پروژه تعداد افرادی که از آن استفاده می کنند حامیان یک پروژه تیم پشتیبانی پروژه با استفاده از تحلیل فاندامنتال می توان متوجه شد آیا دارایی مورد نظر بیش از حد ارزش گذاری شده است و یا ارزش آن بیش از قیمت فعلی است و با توجه به نتیجه معاملات خود را انجام داد. اگر می خواهید از اتفاقات مهم بازار ارز دیجیتال که تاثیر بسزایی در تغییر روند بازار خواهند داشت اطلاع پیدا کنید و در مورد ارز های مهم بازار از دیدگاه فاندامنتال اطلاعات کامل بدست آورید و در جهت سود دهی معاملات خود بکار ببرید می توانید در وبینار های هفتگی آکادمی تریتکس شرکت کنید. ما در آکادمی تریتکس با توجه به اهمیت تحلیل بنیادی ( تحلیل فاندامنتال ) و اتفاقات مهم در بازار کریپتو تصمیم به برگزاری وبینار هفتگی تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال به صورت رایگان گرفتیم که هر چهارشنبه ساعت 21:00 از طریق پلتفرم ایوند ارائه می شود. در واچ لیست هفته، بهترین ارزهای دیجیتال برای ترید را بشناسید برای ترید و سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، استفاده از واچ لیست مانند نقشه راه است. به همین منظور صرافی ارز دیجیتال تریتکس در ابتدای هر هفته، با تحلیل دقیق و بررسی روند قیمتی ارزهای دیجیتال قابل اعتماد برای معامله، کار فعالان بازار کریپتو را راحت کرده است. واچ لیست ارز دیجیتال هفته شما را در مسیر بررسی روند قیمت ارزها و بهترین نقطه برای ورود به بازار کریپتو مشخص می‌کند. تفاوتی ندارد جزو افراد تازه‌وارد بازار ارز دیجیتال هستید یا مدت زمان بسیاری است که در بازار کریپتو حضور دارید! واچ لیست هفته بهترین ارز دیجیتال برای معامله و سرمایه‌گذاری را به شما معرفی می‌کند. برای کسب سود و سرمایه‌گذاری ایمن همیشه لازم نیست محدود به چند ارز پرطرفدار بازار باشیم. واضح است که قیمت بیت کوین و سایر ارزهای محبوب کریپتو علاوه‌بر اینکه نوسان زیادی دارند، بالا هستند و ارائه تحلیل دقیق را دشوار می‌کنند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم از سایر ارزهای نوظهور اما با پشتوانه قوی و بی سروصدای کریپتو جا نمانید. آکادمی آموزش تریتکس در وبینار تحلیل هفتگی ارز دیجیتال واچ لیست هفته را به شما ارائه می دهد و به بررسی و تحلیل چند ارز مهم در هفته می پردازد.
خاتمه یافته این رویداد رایگان است
آذر 01

رویداد مختصات مالی

حسابداری و مالی
انجمن علمی مدیریت دانشگاه شهاب دانش برگزار می‌کند : \\رویداد مختصات مالی\\ این رویداد پاسخی است به دغدغه‌های همیشگی شما ✅ چگونه پول دربیاورم؟ ✅ چگونه پس انداز کنم؟ ✅ چگونه سرمایه‌گذاری کنم؟ دیگر سرفصل‌های این رویداد: 💢 چگونگی ورود به بازارهای مالی نوین مانند ارز دیجیتال 💢 چگونگی پیش بینی طلا، دلار و تورم در سال آینده 🔷 ابتدای رویداد یک مسابقه جذاب و چالشی خواهیم داشت و در پایان به برندگان هدایای نقدی تعلق خواهد گرفت. 🔷 ثبت‌نام برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. (برای ورود به دانشگاه، کارت شناسایی همراه داشته باشید.) 📅 زمان: چهارشنبه ۱ آذر ⏰ ساعت: ۱۰ الی ۱۲ 📍مکان: دانشگاه شهاب دانش
خاتمه یافته این رویداد رایگان است