داستان نویس نوجوان
داستان نویس نوجوان

داستان نویس نوجوان

@dastannevis

کتاب الکترونیکی "اصول نگارش در داستان نویسی" به صورت کاملا رایگان منتشر شد!

ما در مجموعه داستان نویس نوجوان قصد داریم شما را با نگارش داستان آشنا کنیم، برای اینکه با داستان و ویژگی‌های آن آشنا شویم، ابتدا لازم است تعریفی درباره ادبیات و همچنین ادبیات داستانی داشته باشیم؛ سپس به صورت جامع‌تر و مفصل‌تر درباره داستان و ویژگی‌های آن صحبت خواهیم کرد.

هم اکنون می‌توانید از طریق لینک زیر، این کتاب را به صورت رایگان از وب‌سایت آکادمی داستان نویس نوجوان دانلود کنید:
https://dstn.ir/psw-book

💬 حمایت شما عزیزان باعث دلگرمی ما برای گسترش و افزودن امکانات جدید میشه! پس خواهشمندیم نظرات خودتون رو در بخش دیدگاه های این کتاب برامون یادداشت کنید.

آکادمی داستان نویس نوجوان 😎

image

#اطلاعیه مهم

هیچ وب‌سایت و لینکی از طرف داستان نویس نوجوان، بجز سایت اصلی داستان نویس نوجوان (dastannevis.com) به همراه زیرمجموعه ها (مانند academy.dastannevis.com و...)، دامنه لینک های کوتاه (dstn.ir)، لینک های وب‌سایت هایی که داخل کانال های رسمی داستان نویس نوجوان در شبکه های اجتماعی منتشر میشود، حمایت نمیشوند. لطفا مراقب اطلاعات هویتی خود باشید.

مدیر فنی داستان نویس نوجوان
داستان نویس نوجوان 😎


🔴 آخرین لیست شبکه های اجتماعی داستان نویس نوجوان:

🔹 پیام‌رسان های بین المللی

پیام‌رسان تلگرام:
https://t.me/dastannevisenojavan
صفحه اینستاگرام:
https://www.instagram.com/dastannevis_com
صفحه توییتر:
https://twitter.com/dastannevis_com
صفحه لینکدین:
https://www.linkedin.com/company/dastannevis
صفحه فیسبوک:
https://www.facebook.com/dastannevisenojavan

🔹 پیام‌رسان های ایرانی

پیام‌رسان بله:
https://ble.ir/dastannevis_com
پیام‌رسان ایتا:
https://eitaa.com/dastannevis
پیام‌رسان گپ:
https://gap.im/dastannevis_com
صفحه روبرد:
https://robord.ir/dastannevis

💡 بروزرسانی: شما میتوانید تمامی محتوای کانال داستان نویس نوجوان را به صورت همزمان از طریق پیام‌رسان بله، ایتا و گپ دنبال کنید.

❗️فقط شبکه های اجتماعی ذکر شده رسمی می‌باشند و هرگونه کانال و صفحه در هر شبکه های اجتماعی دیگر غیر رسمی و مربوط به داستان نویس نوجوان نمی‌باشند.

داستان نویس نوجوان 😎
dastannevis.com


داشتن یک دفترچه یادداشت برای نوشتن می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد. این کار به شما کمک می‌کند تا ایده‌ها، فکرها و یادداشت‌های خود را به صورت سازماندهی و جامع در یک جا نگهداری کنید.

این کار به شما کمک می‌کند تا بهتر و به‌طور مؤثرتری برای حل مسائل و یافتن راه‌حل‌هایی پیش بروید. همچنین، داشتن یک دفترچه یادداشت به شما کمک می‌کند تا به یادآوری اطلاعات و جزئیات مهمی که در طول زمان فراموش می‌شوند، بپردازید.

ضمنا، داشتن یک دفترچه یادداشت در هنگام مطالعه و یادگیری نیز می‌تواند بسیار مفید واقع شود. با نوشتن نکات و مطالب مهم در دفترچه، اطلاعات را بهتر حفظ می‌کنید و قادر خواهید بود بهتر از آنها استفاده کنید.

dastannevis.com