دانشگاه بجنورد

سلسله کارگاه‌ها و رویدادهای علمی-تخصصی به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری

به استحضار می رساند پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد سلسله کارگاه‌ها و رویدادهای علمی-تخصصی به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری را از شنبه ۱۱ آذرماه لغایت چهارشنبه ۲۲ آذرماه، طبق جدول برگزار نماید.
لازم به ذکر است که سمینارها به صورت مجازی و نشست‌ها و کارگاه‌ها به صورت حضوری و در سالن حافظ واقع در طبقه دوم پژوهشگاه برگزار خواهد شد. لذا، لازم است علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات ورود مجازی به سمینارها و شرکت حضوری در کارگاه‌ها و نشست‌ها، تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ /۰۸ /۰۹/ ۱۴۰۲ به وبگاه itrc.ac.ir/researchweek مراجعه و نسبت به ثبت نام و اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.
جهت دریافت جدول سلسله کارگاه‌ها و رویدادهای علمی-تخصصی کلیک کنید. 👇🏼

کارگاه و سمینار.pdf

مراسم رونمایی از آثار جدید انتشارات دانشگاه بجنورد

انتشارات دانشگاه بجنورد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، مراسم رونمایی از آثار جدید این انتشارات را در روز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ در محل مجتمع فرهنگی-تجاری طلای سفید برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، در این رویداد دکتر شیخ زاده، رئیس دانشگاه بجنورد، دکتر شاکری معاون پژوهشی دانشگاه، دکتر نیازی مدیر مسئول انتشارات، دکتر نصری رئیس کتابخانه مرکزی و حجت‌الاسلام والمسلمین فرشته، معاون فرهنگی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ... حضور داشتند.
در این مراسم پس از سخنرانی دکتر شیخ‌زاده و دکتر نیازی، از سه اثر جدید «اصول و روش ترجمه» تألیف دکتر خلیدا صیامی ایدلاک و دکتر کوثر سلیمی عبدالملکی، «مقدمه‌ای بر پردازش تصاویر در پایتون» تألیف دکتر وحید کیانی و «انتقال حرارت دوبعدی در ساختارهای کامپوزیتی چند لایه و مدرج تابعی» با نویسندگی دکتر امین امیری دلوئی رونمایی شد.
پس از رونمایی از آثار جدید انتشارات دانشگاه، از کتاب‌های پرفروش انتشارات شامل "مدیریت هوش هیجانی در کلاس" نوشته دکتر الهی شیروان، "خانواده درمانی" نوشته دکتر سلیمانیان و دکتر گل پیچ، "خانواده درمانی هیجان‌مدار" نوشته دکتر برآبادی تقدیر شد.
در پایان از خانم بهاره ضیغم جهانی به عنوان کتابدارِ کتابخوان، آقای محمد لنگری، خانم معصومه ارغند و دکتر عاطفه صداقتی به عنوان کتابخوان‌های برتر تقدیر صورت گرفت.

image

کسب مقام اول دانشجوی دانشگاه بجنورد در المپیاد ملی مهارتی

افتخار آفرینی دانشجوی ارتباط تصویری دانشگاه بجنورد در دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان سرایر کشوربه گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، دومین المپیاد علمی و مهارتی دانشجویان سراسر کشور به صورت عملی پنجم شهریور ماه در تهران برگزار شد و آقای «امیرحسین میرابی مقدم» دبیر انجمن علمی گروه آموزشی ارتباط تصویری دانشگاه بجنورد، مقام اول رشته گرافیک این دوره از المپیاد را به خود اختصاص داد.

گفتنی است دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان سراسر کشور به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد.

دانشگاه بجنورد این موفقیت را به ایشان و خانواده دانشگاه بجنورد تبریک عرض می‌نماید.

image