دانشگاه مازندران

با هدف بررسی راه‌های تعامل میان دو دانشگاه انجام شد:
نشست مدیر حوزه همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه مازندران با رییس دانشکده انرژی دانشگاه یونن چین

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، رییس دانشکده انرژی دانشگاه یونن چین در روز سه‌شنبه 9 آبان 1402 با حضور در سازمان مرکزی دانشگاه با دکتر ناصر کردانی مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.
بر اساس این گزارش، دکتر کردانی در این نشست که با حضور اعضای هیات علمی گروه‌های آموزشی علوم سیاسی، علوم تربیتی، علوم اجتماعی و اقتصاد برگزار شد، با برشمردن پتانسیل‌ها و دست‌آوردهای دانشگاه مازندران، ضمن اعلام آمادگی کامل به منظور همکاری فی‌مابین، ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ نزدیک، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با دانشگاه یونن چین منعقد گردد.
رییس دانشکده انرژی دانشگاه یونن نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور خود و همراهان در دانشگاه مازندران به‌عنوان دانشگاه جامع، معین و منتخب استان، راه‌های تعامل بیشتر هر دو دانشگاه را برشمرد.
در ادامه، سایر حاضران در این جلسه به منظور یافتن راه‌ها و مشترکات بین دانشگاهی برای عملیاتی‌نمودن تفاهم‌نامه‌ای که شامل انجام تحقیقات مشترک پژوهشی، تبادل اعضای هیات علمی و دانشجو، ارایه دروس مشترک آموزشی، همکاری در پایان‌نامه‌های دانشجویی و ... خواهد بود، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

image
image
image