روتیک Cover Image
روتیک Profile Picture
روتیک
@roticmedia
20 نفر این را دنبال میکنند
02191073032
Picture

کارشناس فروش و بازاریابی تلفنی

روتیک

تمام وقت

رسانه

1 ماه

حقوق: از 3,700,000 تا 3,700,000 تومان به صورت قانون کار
شرح موقعیت شغلی:

شرکت دانش بنیان روتیک برای استخدام در دفتر تهران خود به افراد توانمند و حرفه ای در زمینه فروش (تلفنی) با شرایط زیر نیازمند است:

-منظم و بی حاشیه
-توانمند با قابلیت یادگیری
-انگیزه بالا و پر تلاش
-محیط کاری مناسب با امنیت شغلی
-امکان رشد و ارتقا پرسنل
شرکت در محدوده میدان ولیعصر می باشد.
ساعت کاری از 8.30 الی 17.50 و پنجشنبه از 8.30 الی 14

پورسانت+حقوق ثابت وزارت کار+ بیمه شرکت های دانش بنیان+بیمه تکمیلی شرکت های دانش بنیان

مهارت های مورد نیاز

سابقه کاری: کمتر از ۱ سال

جنسیت: فرقی نمیکند

1 ماه - ترجمه

برای کسب و کار هایی که دوست دارن خدمات مارو با تخفیف ویژه تجربه کنن یک خبر هیجان انگیز داریم. با ثبت نام در پلتفرم راه نوآوری میتونید تا 15% تخفیف، روی تمامی سرویس های روتیک دریافت کنید.
#چت_بات #پشتیبانی #هوش_مصنوعی #پردازش_متن

image

به گزارش ایسنا، بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهور از شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه قم با رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی انجام شد.

دکتر سورنا ستاری با حضور در دانشگاه قم، از نمایشگاه مجموعه های دانش بنیان مرکز رشد دانشگاه قم بازدید کرد. در این برنامه، معاون علمی و فناوری ریاست جمهور، مرکز نوآوری دانشکده فنی مهندسی دانشگاه قم را نیز افتتاح کرد.
علاوه بر دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر بهرام سرمست، استاندار قم، دکتر عسگر دیرباز، رئیس دانشگاه قم، دکتر سعید فراهانی فرد، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه قم و سیدمهدی مدبری، رئیس مرکز رشد دانشگاه قم نیز حضور داشتند؛ در این برنامه دکتر ستاری و جمعی از همراهان ایشان از دستاوردهای تمامی غرفه های نمایشگاه واحدهای فناور و دانش بنیان مرکز رشد دانشگاه قم بازدید کردند.

#دکتر_ستاری #سورنا_ستاری #بازدید_دکتر_ستاری_از_قم

image

صفحه رسمی مسئولیت اجتماعی روتیک در وب سایت "حامی باش" در نظر دارد با هدف اختصاص دادن بخشی از سود این شرکت در کنار دریافت حمایت های مردمی، در حوزه های فناوری و نوآوری، محیط زیست و سلامت سرمایه گذاری مالی انجام دهد. از این رو برای مشارکت در این تامین مالی جمعی، به صفحه روتیک در وب سایت حامی باش مراجعه کنید:
https://hamibash.com/roticmedia

image

image
درباره ما

با هوشمند سازی کسب و کار های ایرانی همگام با توسعه جهانی فناوری هوش مصنوعی، دگرگونی های شگرفی را در افزایش سرعت، تنوع و گستردگی ارائه خدمات مبتنی بر وب شاهد خواهیم بود. بر این اساس بر آن شدیم تا با تولید خدماتی منحصر به فرد گام موثری در راستای متصل کردن مشتریان خود به خدماتی هوشمند و دانش بنیان از قبیل چت بات پشتیبانی، ساختارهای شناسایی عواطف و احساسات متن، تگ گذاری هوشمند یکپارچه و تحلیل و پردازش زبان فارسی برداریم. تمامی این خدمات از فرآیند مهندسی تا نصب و پشتیبانی توسط مهندسان ما تولید شده تا بتوانیم در عرصه خدمات هوش مصنوعی مبتنی بر پردازش متن نیازهای کسب و کار مشتریان خود را پوشش دهیم.