صفحه رسمی مسئولیت اجتماعی روتیک در وب سایت "حامی باش" در نظر دارد با هدف اختصاص دادن بخشی از سود این شرکت در کنار دریافت حمایت های مردمی، در حوزه های فناوری و نوآوری، محیط زیست و سلامت سرمایه گذاری مالی انجام دهد. از این رو برای مشارکت در این تامین مالی جمعی، به صفحه روتیک در وب سایت حامی باش مراجعه کنید:
https://hamibash.com/roticmedia

image

image

چگونه چت بات ها به بهبود عملکرد و بهره وری در محیط کار کمک میکنند؟

کار زیاد در هر سازمان روتین و تکراری است. چت بات ها در انجام کار های تکراری، عملکرد بهتری نسبت به انسان ها دارند. آنها سریعتر و اغلب با کارآیی بیشتری به فعالیت میپردازند چت بات ها فوق العاده متمرکز هستند و به راحتی حواسشان پرت نمیشود. اختصاص دادن کارهای زیاد اما سطح پایین به یک ربات میتواند وقت را برای کارهای با ارزش انسان که در آن دانش ، شهود و همدلی نیاز است آزاد کند.

بیشتر بخوانید:
https://b2n.ir/462680

#هوش_مصنوعی #چت_بات #پشتیبانی #خدمات_مشتریان

image

معرفی چند گجت هوشمند و کاربردی برای استفاده از هوش مصنوعی در زندگی روزمره شما

از این به بعد هر روز صبح، با ساعت هوشمند رومیزی که درست در کنار تخت خوابتان است از خواب بیدار شوید. این یک اختراع بی نظیر دیگر از Holi است. این ساعت رومیزی هوشمند مجهز به هوش مصنوعی تشخیص صدا است که ...

بیشتر بخوانید:
https://b2n.ir/653298

#هوش_مصنوعی #هوشمند #گجت_هوشمند

image
درباره ما

با هوشمند سازی کسب و کار های ایرانی همگام با توسعه جهانی فناوری هوش مصنوعی، دگرگونی های شگرفی را در افزایش سرعت، تنوع و گستردگی ارائه خدمات مبتنی بر وب شاهد خواهیم بود. بر این اساس بر آن شدیم تا با تولید خدماتی منحصر به فرد گام موثری در راستای متصل کردن مشتریان خود به خدماتی هوشمند و دانش بنیان از قبیل چت بات پشتیبانی، ساختارهای شناسایی عواطف و احساسات متن، تگ گذاری هوشمند یکپارچه و تحلیل و پردازش زبان فارسی برداریم. تمامی این خدمات از فرآیند مهندسی تا نصب و پشتیبانی توسط مهندسان ما تولید شده تا بتوانیم در عرصه خدمات هوش مصنوعی مبتنی بر پردازش متن نیازهای کسب و کار مشتریان خود را پوشش دهیم.