سئو چیست؟ - آموزش سئو مقدماتی

سئو چیست ؟ سئو یا بهتره بگیم بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از مهمترین نکات برای اینکه بتونیم سایتمونو توی نتایج بالا قرار بدیم هستش . برای اینکه سایتمون نتیجه خوبی بگیره مهمترین کار اینه که سایتمونو سئو کنیم .

حالا سئو به چه چیزهایی بستگی داره ؟ سئو درواقع به ساختار سایت شما بستگی داره که چطوری سایتتون کد نویسی شده یا اینکه طراحی شده و بعد از اون به محتوایی که توی سایتتون بارگذاری میکنید بر میگیرده . محتوا یکی از مهمترین چیزها توی سئو است که اگر محتوای درستی توی سایتون بارگذاری نشه ممکنه هیچوقت توی گوگل نمایش داده نشید .        

 

از عوامل مهم سئو میتونیم به لینک سازی هامون اشاره کنیم که اگر لینک سازی صحیح در سایت انجام بدیم نتیجه خوبی رو میبینیم و صفحات سایت ما بیشتر توی موتورهای جستجو قابل نمایش است . لینک سازی به دو بخش تقسیم میشود :      

-لینک سازی داخلی

-لینک سازی خارجی 

 

لینک داخلی مربوط به لینک صفحاتی میشود که در سایت ما وجود دارد و ما به آنها لینک میدهیم . لینک سازی خارجی مربوط به لینک هایی میشود که از سایت های دیگر به سایت ما داده میشود . هر دو این لینک ها مهم هستند و اگر بتوانیم آنها را رعایت کنیم میتونیم نتیجه خوبی را بگیریم . لینک سازی داخلی برای این میباشد تا به موتورهای جستجو بتونیم صفحات دیگر سایتمان را بشناسانیم و لینک سازی خارجی برای این است که از سایت های دیگر لینک دریافت کنیم که اینکار موجب این میشود تا هم اعتبار سایتمان افزایش بیابد و هم اینکه اعتبار نزد گوگل دریافت کنیم .      

 

یادگیری سئو

برای اینحکه بتونیم سئو رو یادبگیریم نیازه که از یک مرجع خوب استفاده کنیم . یادگیری سئو به ما کمک میکنه تا هم سایت خودمان را بهینه کنیم و هم با آن میتوانیم کسب در آمد کنیم و به عنوان یک متخصص سئو فعالیت خود را آغاز کنیم و در سایت های دیگر کار پیدا کنیم . برای یادگیری سئو پیشنهاد ما به شما این که از سایت تیلو وب اقدام کنید ؛ چراکه آموزشات این سایت هم از کیفیت خوبی برخوردار میباشد و هم اینکه خیلی روان و خوانا به شما توضیح داده اند . در این سایت میتوانید کلیه آموزشات سئو مقدماتی را مشاهده کنید .

برای دسترسی به آموزشات سئو مقدماتی میتوانید در موتور جستجو خود کلمه " آموزش سئو تیلو وب " را جستجو کنید تا به صفحه آموزش سئو مقدماتی دسترسی داشته باشید . مرسی که تا اینجای این مقاله همراه ما بودید تا مقاله های بعدی خدانگهدار .


نظر