13321دقیقه ویدئو آموزش تخصصی در

آموزشـــــــــگاه روبرد

دروس دانشگاهی نرم افزار توسعه فردی
مشاهده آموزش ها

کارشناس برنامه ریزی و توسعه بازار

گروه آموزشی پارس پژوهان

تهران
·
خدمات مشتری
·
1 ماه قبل

کارشناس آموزش و توسعه بازاری که ما میخواهیم بهمون کمک کنه در واقع مسئول دپارتمان مهندسی مکانیک میشه و از مرحله جذب دانش پذیر، متقاعد سازی، فروش و .... تا گرفتن مدرک (مسیر مشتری) رو در آن دپارتمان پشتیبانی می کنه. زیر ساخت ها موجود است و تجربیات خوبی توی دپارتمان هایی که در حال حاضر هست داشتیم و این تجربه انتقال داده میشه! مهارت هایی که خیلی به فرد توی این پوزیشن کمک میکنه:
مذاکره، متقاعد سازی، نظم، پیگیری، برنامه ریزی و تولید محتوا و ...
به منظور دیده شدن تلاش های فرد خروجی فروش هر دپارتمان مستقیما بر مزایای شغلی موثر بوده و به دوستانی که دنبال شغل هایی با کار روتین و بی هیجان هستند این کار و پیشنهاد نمیکنیم!
همچنین افراد در هر دوره ای از دوره های دپارتمان خودشون هم میتوانند شرکت کرده و مدرک دریافت کنند(بدون هزینه). در کل پارس پژوهان با فرهنگ سازمانی خوب و دوستانه ای که داره میتونه محل خوبی برای رشد و توسعه افرادی باشه که برای فرداهای بهتر با پشتکار تلاش می کنند.

حقوق پرداختی 10,000,000 تومان
نوع همکاری : یک ماه کارآموزی
جنسیت : خانم
رشته های مرتبط: کاردانی شیمی کاربردی -مهندسی مواد -مهندسی شیمی -طراحی و مهندسی پتروشیمی -مهندسی عملیات و صنایع پتروشیمی -مهندسی نفت -مهندسی اکتشافات نفت -مهندسی مواد و متالوژی-شیمی پلیمر-مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد-نانو فناوری گرایش نانو مواد-زمین شناسی نفت-حقوق نفت و گاز-