دانشگاه کردستان

'ثبت اختراع در بنیاد ملی نخبگان توسط نخبه وظیفه دانشگاه کردستان'

نخبه وظیفه دانشگاه کردستان با کسب اختراع سطح ۳ در بنیاد ملی نخبگان مشمول اعتبار پژوهش و نوآوری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، سید محمد قانع‌‌زاده در ارزیابی اولیه بنیاد ملی نخبگان، به راهنمایی استاد راهنمای خود دکتر کیومرث حبیبی موفق به ثبت اختراع در حوزه طراحی سیستم‌های یکپارچه اطلاعات شهری در اداره کل اختراعات مرکز مالکیت معنوی کشور شد.

گفتنی است، کسب سطح سه اختراعات برگزیده بنیاد با ارائه اختراعی تحت عنوان «طراحی سیستم مدیریت یکپارچه اطلاعات شهری با استفاده از web gis و arcsde» صورت گرفت.

ثبت اختراع در بنیاد ملی نخبگان همچنین منجر به امتیازدهی در جدول سوابق فعالیت‌های آموزشی پژوهشی فناورانه و فرهنگی برای بهره‌مندی از تسهیلات و فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور و آیین‌نامه شناسایی و پشتیبانی از دانش آموختگان برتر دانشگاهی خواهد شد.

منبع:
https://uok.ac.ir/

image

🔴 فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان شیوه استادمحور دانشگاه کردستان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی 1403-1402

دانشگاه کردستان در راستای اجرای سیاست‌های حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد و دکتری، با استناد به آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد و دکتری به شیوه استاد محور (ابلاغیه شماره 379602/2 مورخ 1401/12/18) و آیین‌­نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (ابلاغیه شماره 307862/2 مورخ 1401/10/17 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) از میان برگزیدگان علمی واجد شرایط دانشگاه کردستان و سایر دانشگاه‌­ها در دوره کارشناسی ارشد و دکتری و منحصرا برای موضوعات پیشنهادی استادان محترم راهنما (لیست پیوست) برای نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 دانشجو می‌پذیرد.


📌دکتر فرزاد پارسا معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه کردستان اعلام کرد:

💢 در راستای رفاه حال بیش از ۲هزار و ۲۰۰ دانشجوی ساکن در مجتمع خوابگاه های دخترانه فرشتگان؛ سلف سرویسی با مساحت ۷۰۰متر در دو طبقه در این مجتمع خوابگاهی احداث خواهد شد.
همچنین ایشان افزود جهت ساخت این پروژه قریب به ۳میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده، کە امیدواریم این سلف سرویس برای ترم تحصیلی پیش‌رو جهت ارائه خدمات به دانشجویان بە بهرە برداری برسد.
گفتنی است قبلا دانشجویان مجتمع خوابگاە های فرشتگان جهت دریافت و سرو وعدە های غذایی باید به سلف نزدیك و خلوت کشاورزی مراجعە می‌کردند.