#پیام_نور 4 پست

آغاز واکسیناسیون سراسری اساتید دانشگاه پیام نور از هفته آینده

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: واکسیناسیون همکاران اداری و علمی استان تهران و سازمان مرکزی از هفته آتی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، حسن علیزاده با عنوان اینکه مراتب ارسال فهرست اسامی کلیه همکاران علمی و اداری دانشگاه پیام نور در سراسر کشور به وزارت بهداشت از تیرماه صورت گرفته است، افزود: طبق پیگیری‌های اخیر تمامی اسامی در سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت ثبت شده و واکسیناسیون طبق برنامه زمان بندی انجام می‌شود.

وی با عنوان اینکه روند واکسیناسیون در استان‌ها متفاوت است تاکید کرد: کلیه اسامی همکاران علمی و اداری در سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت ثبت و و به استان‌ها ابلاغ شده و دانشگاه پیام نور در هر استان باید ضمن هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان خود، سهمیه واکسیناسیون و زمان بندی لازم را دریافت و اعلام کند.

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم اظهار داشت: خوشبختانه در دو استان در حال حاضر واکسیناسیون آغاز شده و امید که از هفته آتی در کل کشور اجرایی خواهد شد.
منبع خبر:
www.mehrnews.com
#اخبار_تحصیلی #واکسیناسیون #پیام_نور #دانشگاه #دانشگاه_پیام_نور

image

📣 آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد فراگیر پیام نور از امروز

🔹 ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی از امروز، ۱۲ اسفند ماه آغاز می‌شود.
🔹 به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی «دانش‌پذیری کارشناسی ارشد» دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ «نوبت بیست و یکم» برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت‌نام و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام از امروز سه‌شنبه ۱۲ اسفند ماه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور به نشانی pnu.ac.ir مراجعه کنند.
🔹 عدم اقدام به موقع برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می‌شود. پذیرفته‌شدگان به شرط اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه ۹۹، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.
همچنین همه پذیرفته‌شدگان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام در موسسه محل قبولی خود اقدام کنند. عدم ثبت‌نام به موقع در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذی ربط محسوب می‌شود.
🔹 پذیرفته‌شدگان مرد لازم است با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی «دانش پذیری کارشناسی ارشد» بهمن ماه سال ۱۳۹۹ واجد شرایط لازم بوده و گواهی مربوط به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند.
🔹 با توجه به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی به مراکز و واحد‌های آموزشی دانشگاه پیام نور ابلاغ می‌شود تا از پذیرفته‌شدگانی که دارای مغایرت معدل «معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد» هستند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط به عمل آید، بنابراین ضرورت دارد این دسته از پذیرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم را به آنجا ارائه کنند تا ثبت‌نام موقت از آنان به عمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.
بر این اساس در هر مرحله از پذیرش «ثبت‌نام، پذیرش و یا هنگام تحصیل»، چنانچه مشخص شود که متقاضی حقایق را کتمان کرده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نیست، قبولی او لغو و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
🔹 باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می‌شود. متقاضیان می‌توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.
🔹 همچنین متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال کنند.

🌐 لینک خبر: خبرگزاری دانشجو
#خبر #اخبار #اخبار_تحصیلی #پیام_نور #کارشناسی_ارشد #فراگیر_پیام_نور #دانشگاه_پیام_نور


📣 نتایج نهایی آزمون فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد

🔹 نتایج نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
🔹به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش‌پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
www.sanjesh.org اعلام شد.
🔹 پذیرفته‌شدگان باید برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت‌نام و همچنین مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام از فردا سه‌شنبه دوازدهم اسفندماه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام‌نور به نشانی http://pnu.ac.ir مراجعه کنند. عدم اقدام به موقع برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می‌شود.
🔹باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می‌شود. متقاضیان می‌توانند پس از دریافت شماره و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.
🔹 ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روز‌ها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

🌐 منبع خبر: خبرگزاری دانشجو
#خبر #اخبار #اخبار_تحصیلی #پیام_نور


📣 آغاز مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام‌نور / دریافت کارت از ۵ اسفند

🔹 کارت ورود به جلسه سی و چهارمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی «ETPNU» دانشگاه پیام‌نور از ۵ تا ۱۰ اسفندماه ۹۹ قابل دریافت است.
🔹 آغاز مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام‌نور / دریافت کارت از ۵ اسفندبه گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سی و چهارمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی «ETPNU» دانشگاه پیام‌نور روز یکشنبه ۱۰ اسفند ماه سال ۹۹ به صورت الکترونیکی در مراکز استان‌های همدان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه و بوشهر برگزار می‌شود.

🔹 مهلت ثبت‌نام برای شرکت در سی و چهارمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام‌نور آغاز شده است. داوطلبان می‌توانند به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

🔹کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور از ۵ تا ۱۰ اسفندماه سال ۹۹ قابل دریافت است. با توجه به شرایط خاص کرونا، ظرفیت ثبت‌نامی در مراکز مجری محدود بوده و به محض تکمیل شدن ظرفیت اعلامی هر استان، امکان ثبت‌نام در استان مربوطه فراهم نیست.

🔹هزینه ثبت‌نام باید به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت‌نام و از طریق سایت پرداخت شود و داوطلبان دقت داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام را به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نکنند.

لازم به ذکر است، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع مشکلات احتمالی می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.
🌐 منبع خبر: خبرگزاری دانشجو
#خبر #اخبار #اخبار_تحصیلی #سازمان_سنجش #کنکور_زبان_دکتری #پیام_نور #دانشگاه_پیام_نور #آزمون_زبان_دکتری تخصصی_دانشگاه_پیام_‌نور