#پونیشا 3 پست

📣 پونیشا ۱۸ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد

🔰 بنیان‌گذار و رئیس هیات‌مدیره پونیشا اعلام کرد که مبلغ ۱۸ میلیارد تومان روی پونیشا سرمایه‌گذاری شده است که در مجموع ۸ میلیارد تومان آن از سمت صندوق مجموعه فیروزه، ۷ میلیارد تومان توسط شرکت ایران و فرانسه و ۳ میلیارد تومان هم توسط خود نیما نورمحمدی به عنوان سرمایه‌گذار فرشته بوده است. به گفته او این سرمایه‌گذاری که پس از ۹ سال اولین جذب سرمایه آن‌ها به حساب می‌آید، قرار است برای توسعه محصول، جذب نیروی متخصص و رشد کمی و کیفی پروژه‌ها، بخش R&D برای ورود به بازار خارج از ایران، ورود به بخش‌های بزرگتر مارکت داخلی و مارکتینگ استفاده شود.

🔹او در نشست خبری که امروز (10 اسفند) به صورت آنلاین برگزار شد، توضیح داد: «این بازار پتانسیل زیادی برای رشد دارد که در حال حاضر بخشی از آن به صورت سنتی انجام می‌شود. برای مثال با توجه به اهمیت بخش تولید محتوا و ترجمه، ما هنوز حجم کمی از این بازار را داریم. در واقع این جذب سرمایه کمک می‌کند تا با توسعه این بخش‌ها که منجر به افزای پروژه و درآمد فریلنسرها خواهد شد، رشد خوبی در این زمینه‌ها اتفاق بیفتد. با اینکه پونیشا پیش از این جذب سرمایه هم درآمدزا بود و سودآوری خوبی هم داشت اما تمرکز پروژه‌های موجود در پونیشا بیشتر روی بیزنس‌های کوچک و متوسط است، در حالی که با توسعه آن می‌توانیم وارد مارکت‌های بزرگتر بشویم. بخشی از این سرمایه‌گذاری برای ورد به مارکت‌های خارج از ایران است که هم برای ما و هم کاربران گرفتن پروژه از کشورهای دیگر بسیار جذاب است، در حال حاضر پونیشا بیت‌کوین و پی‌پل هم برای کاربران ایرانی خارج از کشور قبول می‌کند. قسمت دیگر هم برای جذب نیروی انسانی و مارکتینگ خرج خواهد شد.

🔹نورمحمدی در پاسخ به سوال آی‌تی ایران در رابطه با ارائه قیمت‌های بسیار پایینی که کارفرماها داخل سایت قرار می‌دهند که حتی از حد نرمال هم پایین‌تر هستند و همواره موجب اعترض کارفرمایان است، گفت: «یکی از برنامه‌های ما ایجاد سگمنت‌های مختلف برای کارفرماین و فریلنسرها است.

🌐منبع خبر:startup360
#پونیشا# بنیان‌گذار# سرمایه‌گذار# توسعه_ محصول #مارکتینگ# کاربران #سایت

image

♨️صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه 18 میلیارد تومان در استارتاپ پونیشا سرمایه گذاری کرد

🔰صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه با انتشار اطلاعاتی در سامانه کدال رسما اعلام کرد که در استارتاپ پونیشا سرمایه‌گذاری کرده است.

🔰به گزارش دیجیاتو و بر اساس اطلاعات منتشر شده در کدال، این سرمایه‌گذاری با رقم ۸ میلیارد تومان در پونیشا انجام شده است. این اولین جذب سرمایه‌ی استارتاپ پونیشا پس از ۹ سال فعالیت است.

🔰پونیشا یک پلتفرم برون‌سپاری پروژه است‌ که می‌تواند دروازه‌ای برای ورود افراد به دنیای فریلنسینگ و جذب پروژه‌های مختلف باشد. در واقع این پلتفرم از یک سو فرصت تازه‌ای را برای آزادکاری در اختیار افراد قرار می‌دهد و از سوی دیگر به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا نیروی متخصص برای پروژه‌هایشان را با هزینه‌های بسیار کمتری نسبت به استخدام رسمی، پیدا کنند. پونیشا فعالیتش را از یلدای سال ۹۰ آغاز کرد و اکنون ۴۷۰ هزار کاربر دارد. بر اساس آمارهای رسمی پونیشا، روزانه ۱۰۰ پروژه جدید در این بستر تعریف می‌شود.

🌐منبع خبر: digiato
#خبر #اخبار #اخباراستارتاپی #پونیشا #سرمایهگذاری #صندوقسرمایهگذاری_فیروزه #استارتاپ

image

♨️پونیشا در مورد انتشار اطلاعات برخی از کاربران بیانیه منتشر کرد


🔰پونیشا، پلتفرم ارائه خدمات به فریلنسرها، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امروز (۲۰ بهمن‌ماه) اطلاعات مربوط به بخشی از پروفایل برخی از کاربران نشت پیدا کرده و تیم فنی در حال پیگیری و بررسی این موضوع هستند.

🔰به گزارش پیوست، پونیشا در این اطلاعیه آورده است که این تیم از طریق شبکه‌های مجازی متوجه شدند که اطلاعاتی از کاربران پونیشا نشت پیدا کرده است و در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که این اطلاعات مربوط به بخشی از پروفایل برخی از کاربران است. اطلاعاتی چون نام، نام‌خانوادگی، شماره موبایل و مواردی مرتبط با اطلاعات عمومی پروفایل کاربران.

🔰این تیم در این اطلاعیه با ابراز تاسف از این اتفاق اظهار می‌کند که تیم فنی پونیشا به محض اطلاع از این موضوع، مساله را از ابعاد مختلف بررسی کرده و در نهایت با توجه به فرمت اطلاعات، مشخص شد که این نشت از یکی از صفحات یا Endpointهای وب‌سایت رخ داده و خوشبختانه دسترسی مستقیم به بانک اطلاعاتی و ذخیره اطلاعات کاربران رخ نداده است.

🔰البته پیگیری‌های تیم فنی پونیشا هنوز به اتمام نرسیده و آن‌طور که در این اطلاعیه آورده شده آنها به صورت تمام‌وقت در حال بررسی این مورد هستند و به تمام کاربران اطمینان می‌دهند به محض پیدا کردن جزئیات جدید از این مساله حتما به صورت عمومی اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

🔰تیم پونیشا در پایان مسئولیت این اتفاق را به عهده گرفته و اعلام کرده است که امنیت اطلاعات کاربران پونیشا همواره جزو مهم‌ترین و اساسی‌ترین اولویت‌های کاری آنها قرار دارد و همیشه این جایگاه را خواهد داشت.


🌐منبع خبر: peivast
#خبر #اخبار #اخبار_استارتاپی #استارتاپ #پونیشا #فریلنسر

image