#سلامت 3 پست

آگهی 90
مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف }

#فروشگاه #تجهیزات_زیبایی و #سلامت

اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

https://agahi90.ir/adv-153136.aspx

مرکز #آرایش و #زیبایی #لوکس_تبریز در سال 1395 فعالیت خدمات حضوری خود را در قالب ارایه خدمات آرایشی

image

Zahra Golafshan
روان شناسی آزاد علی آباد کتول }

# استرس #ترس #وحشت# جسم #روان #سلامت


📣پیشنهاد دانشگاه‌های منطقه یک برای آموزش ترکیبی در نیمسال آینده

🔹معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: پیشنهاد ما و دانشگاه‌های منطقه یک کشور این است که جهت اطمینان از دوره ایمنی واکسن و حفظ سلامت دانشجویان، نحوه آموزش در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 به صورت ترکیبی(مجازی و حضوری) در نظر گرفته شود.

🔹دکتر سعید حبیبا در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 برای دانشجویان دانشگاه تهران اظهار کرد: با توجه به این‌که شرایط و ظرفیت امکانات رفاهی در همه دانشگاه‌ها یکسان نیست نمی‌توان از یک نسخه واحد برای همه دانشگاه‌ها استفاده کرد، از این‌رو بهتر است که در این زمینه دست دانشگاه‌ها برای تصمیم‌گیری باز باشد.

🔹وی ادامه داد: از آنجائی‌که رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش ظرفیت اتاق دانشجویان در خوابگاه‌ها حتی در صورت تزریق واکسن نیز مطرح و مهم است، قاعدتاً نمی‌توان تا اطمینان از دوره ایمنی بلافاصله پس از اتمام واکسیناسیون به شرایط قبل از کرونا بازگشت.

🔹دکتر حبیبا اظهار امیدواری کرد که واکسیناسیون دوز اول و دوم دانشجویان به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی تا پیش از نیمسال اول 1401-1400 انجام شود تا بتوانیم به صورت حضوری در خدمت دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی‌های ماقبل باشیم.

🔹وی افزود: در غیر اینصورت اولویت حضور و اسکان همچنان با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که به حضور فیزیکی در دانشگاه برای انجام پایان‌نامه و رساله نیاز دارند و دانشجویان مقطع کارشناسی نیز در صورت داشتن دروس عملی و کارورزی می‌توانند به صورت دوره‌های کوتاه مدت اسکان یابند.
منبع خبر:ghatreh
#آموزش_ترکیبی #دانشگاههای منطقه_یک #سلامت دانشجو

image