#دانشگاه_فنی 2 پست

📣 ۱۲ هزار نفر در چهل و هشتمین دوره آزمون دستیاری ثبت‌نام کردند / شرایط اختصاصی شرکت در آزمون

🔹 طبق آخرین آمار تعداد ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در چهل و هشتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ثبت‌نام کردند.
🔹 به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاري دانشجو، چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
🔹 به دلیل تغییر زمان برگزاری آزمون فرصت مجددی برای داوطلبان در نظر گرفته شد که بر اساس آخرین آمار تعداد ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این دوره ثبت‌نام کردند.
🔰 برای مشاهده شرایط اختصاصی شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی به لینک زیر مراجعه کنید.

🌐 منبع خبر:
https://snn.ir/003pHK
#خبر #اخبار_تحصیلی #دانشگاه_فنی _و _حرفه_ای #هیئت_علمی # دستیاری_پزشکی #مرکز_سنجش_آموزش_پزشکی #ثبتنام_آزمون #آزمون


📣 فرایند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اصلاح می‌شود

🔹 فرایند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به منظور تسهیل و سرعت بخشیدن به آن و توجه به نیاز‌های واقعی واحد‌های استانی و مراکز تابعه اصلاح می‌شود.
🔹به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، در خصوص اصلاح فرایند جذب اعضای هیأت علمی و به منظور تسهیل و سرعت بخشیدن به آن و توجه به نیاز‌های واقعی واحد‌های استانی و مراکز تابعه، مقرر شد؛ در این زمینه، تفویض اختیار بیشتری صورت گیرد تا استان‌ها فرصت داشته باشند در فرایند نیازسنجی به منظور جذب هیأت علمی نقش مؤثری را ایفا کنند.
🔹بر این اساس، واحد‌های استانی، باید با دقت و حساسیت بیشتری، نیاز‌های مراکز تابعه به جذب هیئت علمی در گروه‌ها و رشته‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و در موعد مقرر، نیاز‌های خود را منعکس کنند.
🔹قطعاً معاونت آموزشی دانشگاه، نیازسنجی انجام شده را به عنوان یکی از اصلی‌ترین مبانی جذب و تخصیص هیئت علمی به واحد‌های استانی قرار خواهد داد.

🌐 منبع خبر: خبرگزاری دانشجو
#خبر #اخبار_تحصیلی #دانشگاه_فنی _و _حرفه_ای #هیئت_علمی