#دانشگاه_علم_و_صنعت 11 پست

  📕 جزوه آمار و احتمالات مهندسی #آمار_و_احتمالات_مهندسی
  #دانشگاه_علم_و_صنعت

@jozve_finder (14).pdf

📣تزریق واکسن کرونا برای دانشگاهیان جا مانده از مرحله قبل و خانواده‌های آنان

🔹امور اداری دانشگاه در خصوص ادامه تزریق واکسن کرونا برای کارکنان، اعضای هیات علمی و گروهی از دانشجویان اطلاعیه‌ای صادر کرد.
مطابق متن اطلاعیه امور اداری، کارکنان و اعضای هیات علمی و خانواده‌های آنها که از مرحله قبل تزریق واکسن جا مانده‌اند (شامل اساتید، کارمندان، نیروهای شرکتی خدماتی و غیر خدماتی و همچنین دانشجویان خوابگاهی، دکتری و پسا دکتری و دانشجویان کارشناسی‌ارشد و کارشناسی مستقر در آزمایشگاه‌های دانشکده‌ها) واکسیناسیون در هفته آینده در روزهای شنبه و یکشنبه (۳ و ۴ مهرماه) از ساعت ۸ تا ۱۷، صورت می‌پذیرد. بدین منظور افراد واجد شرایط فوق باید:
۱- برای ثبت نام به آدرس
http://vote.iust.ac.ir مراجعه و با وارد کردن کد ملی هم به عنوان نام کاربری و هم رمز عبور، روز و ساعت واکسیناسیون خود را انتخاب کنند.
۲- ظرفیت تخصیص داده شده برای هر ساعت، ۷۵ نفر در نظر گرفته شده است و لذا از مراجعه بدون ثبت نام به محل واکسیناسیون جدا پرهیز نمایند.
۳- امکان ثبت نام در سامانه تا ساعت ۲۴ شب قبل از واکسیناسیون مقدور خواهد بود.
۴- اساتید، کارمندان و نیروهای شرکتی، در صورت بروز مشکل در ثبت نام با کارشناسان امور اداری آقایان راستی (داخلی ۵۲۵۶)، وحیدی‌زاده (داخلی۵۲۷۷) و مهندس غفاربیگی (داخلی ۵۲۷۶) تماس بگیرند.
۵- دانشجویان، در صورت بروز مشکل در ثبت نام، با کارشناسان معاونت دانشجویی خانم ایثاریان، خانم امن‌پور، خانم کرمانشاهی، خانم محراب‌بیگی (داخلی‌های ۸۴۱۳،۸۴۱۴،۸۴۱۷،۸۴۱۸) تماس بگیرند.
۶- هنگام حضور ارائه کارت ملی الزامی است.
۷- مکان تزریق واکسن، سالن ورزشی شهید ملک‌لو خواهد بود.
۸- افراد بنا به توصیه کارشناس بهداشت، لازم است قبل از مراجعه صبحانه میل کرده باشند.
#دانشگاه_علم_و_صنعت


📣پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز کارمند

🔹دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، با صدور پیامی، سالروز عروج شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشت. متن پیام به این شرح است:
چهارم شهریور و «روز کارمند»، از شاخص ترین روزهای هفته دولت و یادآور خدمات، تعهد، همت، تلاش دلسوزانه و نقش پررنگ کارمندان عزیز است. قشر شریفی که همواره با دلسوزی و حسن نیت، مجری بخش عظیمی از فعالیت ها و سیاست های سازمان ها و دستگاه های دولتی و زمینه ساز تعالی آن هستند.
بی شک جایگاه رفیع کنونی دانشگاه علم و صنعت ایران مرهون همت، حمیت و تلاش عمیق و گسترده همه دانشگاهیان دانشگاه از گذشته تا کنون است لیکن در این بین نباید خدمات و اثرات کوشش مجدانه و خالصانه کارکنان و کارشناسانی که سرمایه تخصص و عمر گران بهای خود را مبذول سربلندی و پیشرفت روزافزون دانشگاهمان قرار داده و سهم بزرگی از موفقیت های مجموعه دانشگاه را رقم زده اند، از نظر دور داشت.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خویش در دانشگاه علم و صنعت ایران تبریک گفته، امیدوارم با همت وثیق، همیاری و همدلی همه اعضای محترم دانشگاه، بتوانیم در ادامه مسیر حفظ و ارتقای برند و جایگاه علمی و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، دقیق، استوار و راسخ گام برداریم.
از درگاه خداوند متعال برای تمامی عزیزان، تندرستی، بهروزی و موفقیت روزافزون آرزو دارم.
#دانشگاه_علم_و_صنعت


📣اطلاعیه امور اداری در خصوص واکسیناسیون کارکنان دانشگاه
امور اداری دانشگاه علم و صنعت ایران، در خصوص واکسیناسیون کارکنان دانشگاه اطلاعیه‌ای صادر نمود که متن کاند آن به شرح ذیل می‌باشد:

🔹بسمه تعالی
به اطلاع همکاران محترم دانشگاه علم و صنعت ایران اعم از کارمندان (رسمی، پیمانی، کارمشخص، قراردادی)، کارکنان شرکتی (اداری، خدماتی، تأسیساتی)، سربازان پژوهشیار، دانشجویان پسا دکتری و کارکنان شرکت‌های فنی- مهندسی زیر مجموعه معاونت محترم پژوهشی دانشگاه (اعم از مستقر در دانشگاه و مستقر در مرکز رشد) می‌رساند که پیرو هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت امکان واکسیناسیون در دانشگاه به شرح زیر فراهم گردیده است.
۱. روزهای واکسیناسیون دوشنبه و سه‌شنبه یکم و دوم شهریورماه خواهد بود.
۲. برای ثبت نام به تارنمای
http://vote.iust.ac.ir مراجعه و با درج کد ملی به عنوان شناسه کاربری و گذر واژه ---> شرکت در نظر سنجی ---> انتخاب روز و ساعت ---> ارسال پاسخ
نسبت به انتخاب روز و ساعت تزریق واکسن اقدام نمائید و از مراجعه در غیر ساعت انتخابی اکیداً خودداری فرمائید.
بدیهی است که واکسیناسیون برای افرادی که در سامانه ثبت نام نکرده‌اند به هیچ وجه انجام نخواهد شد.
۳. محل واکسیناسیون سالن ورزشی شهید ملک لو خواهد بود.
۴. هنگام حضور حتماً کارت ملی را به همراه داشته باشید.
۵. واکسیناسیون برای افرادی که خود یا اشخاصی که با آنان در یک مکان زندگی می‌کنند و بیش ار ۶ هفته از بهبودی آنها ازبیماری کرونا نمی‌گذرد از نظر پزشکی
امکان‌پذیر نخواهد بود.
۶. بهتر است قبل از مراجعه برای واکسیناسیون، صبحانه میل کرده باشید.
۷. در صورت بروز مشکل برای ثبت نام در سامانه با آقای مرتضی وحیدی‌زاده به شماره ۰۹۱۹۲۵۸۶۲۵۶ و یا داخلی ۵۲۷۸ تماس حاصل فرمائید.
#دانشگاه_علم_و_صنعت


در پی درگذشت ناگهانی جناب آقای دکتر حمید احمدیان (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و رییس پردیس دانشگاهی) در اثر ابتلاء به ویروس کرونا؛ دکتر ذاکری (رییس دانشگاه) پیام تسلیتی بدین شرح صادر کرد:
از شمار دو چشم، یک تن کم/ از شمار خرد، هزاران بیش
بار دیگر، آفت منحوس ویروس کرونا، ما را از وجود انسانی بزرگ و شریف محروم ساخت. خبر بسیار ناگوار و تلخ درگذشت دانش آموخته، استاد برجسته و مدیر توانمند دانشگاهمان، جناب آقای دکتر حمید احمدیان، جامعه علمی و دانشگاهی و آحاد دانشگاهیان علم و صنعت ایران را به ماتمی بزرگ نشاند.
بی شک، فقدان این استاد فرهیخته و متعهد که عمر شریف خود را در مسیر خدمت رسانی و تلاش در جهت اعتلای نام و جایگاه پر افتخار دانشگاه و توسعه علمی و تحقیقاتی کشور گذراند، برای جامعه علمی کشور صدمه ای بزرگ و جبران ناپذیر است اما رجاء واثق دارم سوابق خدمات صادقانه وی، به سان باقیات صالحات در کارنامه اعمال وی ثبت و در عالم دنیا، ماندگار و منشا خیر خواهد بود.
اینجانب، سوگمندانه ضایعه فقدان این همکار و استاد بزرگ که همه وی را به حسن سلوک و تواضع می شناسیم را به خانواده آن مرحوم، همکاران، دانشجویان، دانش‌آموختگان و دانشگاهیان علم و صنعت ایران، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و برای بازماندگان، طلب صبر در این مصیبت بزرگ را دارم.
از خدای قادر متعال می خواهم روح پاک آن عزیز سفر کرده را با اولیاء الهی محشور، سوابق درخشان خدمتش را به قبول حسن پذیرا و با لطف کریمانه خود برایش اجر اخروی منظور نماید.
رحمت واسعه الهی شامل حالش و بهشت برین جایگاه ابدی اش باد.
#دانشگاه_علم_و_صنعت