#دانشگاه_ارومیه 3 پست

عناوين اولويت‌هاي پژوهشي سال ۱۴۰۰ سازمان مديريت و برنامه ريزي آذربايجان غربي

به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می رساند، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی در نظر دارد، در راستاي استفاده بهينه از اعتبارات پژوهشي سازمان در سال 1400 و به منظور استفاده مطلوب از ظرفيت هاي علمي و پژوهشي دانشگاه ها و مراكز تحقيقاتي جهت حل مسائل و رفع نيازمندي‌هاي پژوهشي استان طرح هاي ذيل را از طريق فراخوان به اجرا در آورد.
علاقمندان مي‌توانند پروپوزال‌هاي مربوطه را حداكثر تا پايان وقت اداري روز پنجشنبه تاريخ 1400/11/21 تكميل و با پست الكترونيكي به آدرس Pazhouhesh.ag@mporg.ir ارسال نمايند.
شايان ذكر است، عناوين ذیل از سند آمايش استان استخراج گرديده و طرح ها مي بايست در راستاي تحقق اهداف سند و با رعايت الزامات آن اجرا شوند.

در صورت وجود ابهام، جناب آقاي صمدزاده، رئيس گروه پژوهش و آينده نگري سازمان، به شماره تلفن همراه 09030243040 آماده پاسخگويي مي باشند.

1) بررسی فعالیت های دانش بنیان در استان و مقایسه آن با کشور
2) بررسی شاخص فرار سرمایه در استان و مقایسه آن با کشور
3) بررسی شاخص توسعه انسانی در استان و مقایسه آن با کشور
4) بررسی شاخص سهولت کسب و کار در استان و مقایسه آن با کشور

#دانشگاه_ارومیه


جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان با شعار پژوهش و فناوری پشتیبان تولید، از سوی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری روز سه شنبه 7 دی ماه به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار می شود.

در این جشنواره با حضور روسای دانشگاه‌ها و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان و با هدف تجلیل از منتخبین پژوهش و فناوری استان ، از 18 پژوهشگر و 5 فناور برگزیده دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان، 11 پژوهشگر پراستناد یک درصد برتر جهان از بین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان و 8 دانشجوی پژوهشگر برگزیده، با اهدای لوح و جوایز نقدی تقدیر خواهد شد.

همچنین در این مراسم ، از نمایشگاه مجازی دستاورهای پژوهش، فناوری و فن بازار استانی که با همت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی راه اندازی شده است نیز رونمایی می‌شود.
#دانشگاه_ارومیه

image

📣با حکم دکتر احمد علیجانپور سرپرست دانشگاه ارومیه، «دکتر حبیب شیرزاد» عضو هیات علمی دانشگاه به سمت "مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه ارومیه" منصوب شد.

دکتر شیرزاد مدیر جدید حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه ارومیه

در حکم دکتر شیرزاد به عنوان مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی برخی از انتظارات اولویت­دار سرپرست دانشگاه ارومیه به شرح زیر آمده است:

« برخی از انتظارات اینجانب از جنابعالی به قرار ذیل می باشد:

🔹- تکریم ارباب رجوع و افزایش فضای همدلی

🔹- ایجاد هماهنگی های لازم و موثر اداری بین بخش­های درون و برون دانشگاهی با این حوزه

🔹- پیگیری اجرای مصوبات هیات رئیسه و تصمیمات اتخاذ شده این حوزه

🔹- ارتباط نزدیک با رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی در راستای شناسایی ظرفیت­های دانشگاه»

همچنین دکتر علیجانپور سرپرست دانشگاه ارومیه طی نامه ای جداگانه از زحمات چند ساله دکتر هادیان مدیر سابق حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.

#دانشگاه_ارومیه

image