#برنامه_نویس 2 پست

📣۱۳ سپتامبر یا ۲ به توان ۸: روز جهانی برنامه‌نویسان مبارک

🔰دویست و پنجاه و ششمین روز از هر سال که با ۱۳ سپتامبر مصادف شده، به عنوان روز جهانی برنامه‌نویسان شناخته می‌شود. این روز زمان مناسبی برای قدردانی از کوشش‌های این قشر پرتلاش و اثرگذار است که اینترنت امروز بدون وجود آن‌ها به این شکل در نمی‌آمد.

🔹۱۳ سپتامبر ۲۵۶ امین روز سال است و معادل عدد ۱۰۰ در مبنای شانزده و ۲ به توان ۸ در نظر گرفته می‌شود. این عدد نشانگر واحد بایت است که در دنیای برنامه‌نویسی اهمیت زیادی دارد. به‌علاوه، ۲۵۶ بالاترین توان عدد ۸ در بازه کمتر از ۳۶۵ است که همان تعداد رایج روزهای یک سال محسوب می‌شود.

🔹نخستین بار دو کارمند شرکت Parallel Technologies به نام‌های «ولنتین بالت» و «مایکل چرویاکوف» در سال ۲۰۰۲ این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس معرفی کردند و دولت روسیه اولین دولتی بود که ۱۳ سپتامبر را به عنوان روز رسمی برنامه‌نویسان شناخت.
۱۳ سپتامبر در سال ۲۰۰۷ به عنوان روز جهانی برنامه‌نویسان شناخته شد و از آن زمان تاکنون بسیاری از کشورها از جمله آلمان، آمریکا، کانادا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزلند، لهستان و بریتانیا این روز را جشن می‌گیرند. در ایران ۲۵۶ امین روز سال دهم آذر ماه است که هنوز به صورت رسمی به عنوان روز برنامه‌نویس معرفی نشده اما کارزارهایی برای معرفی این روز به عنوان روز ملی برنامه‌نویسان برگزار شده است.

🔹همه برنامه‌هایی که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید، از جمله مرورگری که در حال حاضر با آن این صفحه را می‌بینید، توسط برنامه‌نویسان ساخته شده‌اند. جهان اینترنت زیر سلطه این دسته از مهندسان قرار دارد و آن‌ها تحولات دنیای نرم‌افزارها و سخت‌افزارها را رقم می‌زنند.

مردم معمولا در این روز سعی می‌کنند اطلاعات خود را درباره برنامه‌نویسان و برنامه‌نویسی افزایش دهند. پدر و مادرها فرزندان خود را با برنامه‌نویسی آشنا می‌کنند تا واکنش آن‌ها را نسبت به این حیطه کاری ببینند. برنامه‌نویسی به عنوان یکی از مشاغل آینده‌دار و پردرآمد حال حاضر دنیا شناخته می‌شود و به همین دلیل خیلی‌ها به دنبال یادگیری این حرفه هستند.
منبع خبر:
www.digiato.com
#اخبار_تکنولوژی #برنامه_نویس #روز_جهانی_برنامه نویس #روز_جهانی_برنامه_نویس_مبارک

image

📣استخدام برنامه نویس C# Full Stack از طریق امریه سربازی در شرکت دانش بنیان

🔹یک شرکت دانش بنیان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

🔹ما بیش از 13 سال هست که در زمینه تولید نرم افزار با گرایش پیاده سازی آموزش مجازی در قالب شرکت فناوران اطلاعات وستا فعالیت می کنیم. تجربه های خیلی خوبی در این سال ها کسب کردیم و توانستیم در پیاده سازی آموزش مجازی به مراکز آموزشی مختلفی ( سازمان، بانک، دانشگاه، مدرسه، موسسه و غیره) کمک کنیم.

جنسیت: آقا
نوع همکاری: تمام وقت
ما یک شرکت دانش بنیان هستیم و میخواهیم از تسهیلات جذب نیروی انسانی از طریق امریه برای شرکت های دانش بنیان، استفاده کنیم. از اینرو درخواست می کنیم که فقط آقایانی که شرایط لازم را دارند، درخواست بررسی رزومه ارسال کنند.
جهت اطلاع، افراد واجد شرایط استفاده از امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان، پس از طی دوره آموزشی سربازی و انجام مراحل قانونی ، مابقی مدت زمان سربازی خود را در شرکت دانش بنیان مشغول به کار خواهند شد و در پایان کارت پایان خدمت سربازی را دریافت می کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط استفاده از تسهیلات امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان، لطفا قسمت مرتبط را در سایت شرکت های دانش بنیان، مطالعه کنید.
شرایط استخدام :

جذب فقط از طریق امریه
داشتن حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط
داشتن تحصیلات ترجیحاً مرتبط
مهارت های فنی :

مسلط به ASP.NET MVC و Entity Framework
مسلط به مفاهیم شیء گرایی و Design Pattern
ترجیحاً مسلط به یکی از فریم ورکهای Front-End متداول
آشنایی با مفاهیم UI/UX و بهبود کارآیی سیستم در قسمت UI
آشنایی با مفاهیم سرویس های توزیع شده
ترجیحاً مسلط به بهینه سازی کارآیی و سرعت کارکرد سیستم در فشار بالا
مهارت های فردی:

داشتن روحیه کار تیمی
دارای پشتکار و مشتاق برای یادگیری
شرایط و ساعت کاری :

از ساعت 8 الی 17 شنبه تا 4 شنبه.
منبع خبر:
www.ghatreh.com
#اخبار_تحصیلی #استخدام #شرکت_دانش_بنیان #برنامه_نویس