#امریه 12 پست

🔷 شرایط دریافت امریه سربازی از وزارت کار اعلام شد

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام نمایند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.

در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرایی در استان‌ها در سال ۱۴۰۰ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ اقدام کرده است.
متقاضیان امریه سربازی می‌توانند تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام نمایند.
#اخبار_امریه #امریه_سربازی #امریه

image

📣تعیین تکلیف امریه سربازی وزارت ورزش و جوانان تا پایان سال جاری
اسدی گفت: سربازان می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط، ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن‌های فعال وزارت ورزش و جوانان بگذارنند و امریه شوند.

🔰روح الله اسدی مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور ورزش و جوانان در رابطه با امریه سربازی اعضای اصلی سمن‌های فعال اظهار کرد: وزارت ورزش و جوانان ۵۰ سهمیه را از مقام معظم رهبری دریافت کرده که برای انجام این کار در سایت وزارت ورزش و جوانان سامانه‌ای طراحی شده است. شرایط عضویت در سمن کارآفرین سخت است، اما با دارا بودن شرایط و موافقت، سربازان می‌توانند ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن‌ها بگذارنند و امریه شوند.

🔹وی یادآور شد: شرایط امریه سربازی در سایت وزارت ورزش و جوانان قابل مشاهده است، افراد پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری در صورت دارا بودن شرایط برای دریافت امریه معرفی خواهند شد.

🔹اسدی بیان کرد: از سوی وزارت ورزش و جوانان درخواست شده است تا ۶ ماه پایانی خدمت سربازی به دو سال تغییر پیدا کند و شرایط امریه کمی آسان‌تر شود که تایید این پروسه به گذشت زمان نیاز دارد.

🔹وی عنوان کرد: امیدوار هستیم تا پایان سال در خصوص مسئله امریه سربازی تعیین تکلیف شود و در صورت موافقت امریه سربازی شامل تمام دوره خدمت خواهد بود.
منبع خبر: ghatreh
#اخبار امریه #امریه سربازی #وزارت ورزش و جوانان

image

📣ثبت نام امریه سربازی ۱۴۰۰ وزارت ارتباطات آغاز شد+لینک ثبت نام

🔰امریه وزارت ارتباطات ۱۴۰۰ قابل ثبت نام است. لیست اعلام نیاز، سامانه ثبت نام و جزئیات مورد بررسی کاربران فضای مجازی است.

🔹 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شانزدهمین مرحله فراخوان نیروهای امریه وزارت ارتباطات از ساعت ۱۰ صبح شنبه- ۲۹ خردادماه- آغاز و تا ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه- ۲ تیرماه- ادامه دارد.

🔹افراد با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا قابلیت شرکت در این مرحله از جذب را دارا هستند و با توجه به نیازمندی‌های پرسنلی ستاد و دستگاه‌های تابعه وزارت، رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق در مقاطع فوق‌الذکر، در این مرحله از فراخوان نیروهای امریه جذب می‌شوند.

🔹متقاضیان می‌توانند همه مراحل ثبت نام، ارزیابی، پیگیری و پایش را از طریق سامانه مستقر در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دنبال کنند.

🔹لازم به یادآوری است در این مرحله از فرآیند امریه زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

در این مرحله تنها متقاضیان سطح تهران و مراکز استان‌ها بر اساس جدول زیر و رشته محل مشخص شده قابلیت جذب دارد.

🔹علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی
http://amrieh.ict.gov.ir/SitePages/Home.aspx مراجعه کنند.

منبع خبر:ghatreh
#امریه #اخبار امریه #ثبت نام_امریه_سربازی #امریه_وزارت ارتباطات


📣سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ضمن تشریح شرایط امریه در آتش نشانی گفت: سربازان متاهل در اولویت هستند.

🔰جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در تشریح شرایط امریه در سازمان آتش نشانی اظهار کرد: سازمان آتش نشانی نیز همچون سایر سازمان‌ها هر ساله تحت عنوان امریه آتش نشانی سربازان را جذب و پذیرش می‌کند. اما این امریه به معنای این نیست که سربازی بخواهد نامه‌ای داشته باشد و به آتش نشانی مراجعه کند بلکه باید همانند امریه دیگر سازمان‌ها بر روی سایت ثبت نام کند و در صورت داشتن شرایط لازم به آتش نشانی به عنوان امریه معرفی شود.

🔹وی افزود: این دوره سازمان آتش نشانی فقط جذب امریه از بین سربازانی دارد که مدارک آنها لیسانس و فوق لیسانس باشد.

🔹ملکی با اشاره به شرایط ویژه امریه در سازمان آتش نشانی گفت: یکی از مواردی که سربازان باید به آن توجه کنند این است که هیچیک از بستگان درجه یک و ۲ آنها در سازمان آتش نشانی مشغول به کار نباشد، در واقع سربازی که در آتش نشانی امریه می‌شود نباید هیچکدام از بستگان درجه یک و ۲ در این سازمان مشغول به کار باشد.

🔹سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: البته سربازان متأهل، سربازانی که پدرشان سابقه جبهه، جانبازی و ایثارگری دارند، سربازانی که سابقه بسیج دارند هم در اولویت جذب هستند.
🌐منبع خبر:mehrnews
#امریه #سربازا متاهل #امریه آتش نشانی #سازمان آتش نشانی

image

📣دانشگاه صنعتی شریف برای فعالیت در آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و واحد‌های تخصصی آموزشی و پژوهشی، تعدادی سرباز امریه می‌گیرد.

🔰شعار سال: بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی شریف، این دانشگاه در قالب سهمیه تخصیص یافته سال ۱۴۰۰ تعدادی مشمول امریه برای فعالیت در آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و واحد‌های تخصصی آموزشی و پژوهشی می‌پذیرد.

🔹داوطلبان باید حداقل در یک مقطع تحصیلی دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف بوده باشند.

🔹پذیرش بر اساس مصاحبه حضوری و گزینش عمومی صورت خواهد گرفت و اسامی پذیرفته‌شدگان پس از تائید ستاد فرماندهی کل قوا اعلام خواهد شد.

🔹علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت
www.edari.sharif.ir/index.php/edari/amrie مراجعه و نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

🌐منبع خبر: خبرگزاری تی نیوز
#امریه #دانشگاه_صنعتی_شریف #امریه #ستاد فرماندهی