#اسنپ 8 پست

arman haghi
 دانشجوی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان

اگه طراح کمپین اسنپ‌فروت بودم 🤗

همیشه دوست داشتم فرصت همکاری با
#اسنپ رو داشته باشم البته فقط به عنوان یه پروژه، نه استخدام تمام وقت🤔

حالا بیاید تصور کنیم که اسنپ یه فیلد جدا از #اسنپ_فود به اسم اسنپ فروت داره که قراره با یه کمپین لانچش کنه

اسنپ فروت فقط دنبال فروش میوه به صورت آنلاین نیست و کارش فروش غذاهای وگن به صورت آنلاینه که شک نکنید سود خیلی خوبی هم داره 😂

هدف از این کمپین هم اورنس برندینگ یا همون آشنایی مخاطبان با این بخش جدید از اسنپه 🤗

برای همین منوگرامش یه سیب سرخه که البته طراحیش کار من نبوده و تو نت پیداش کردم 😔

حالا که اسنپ انقدر پیشرفت کرده و بخش مجزای غذای وگن هم داره پس چرا تو سن‌فرانسیسکو دفتر نداشته باشه و این کمپین مخصوص امریکا و اروپا طراحی نشده باشه!؟ 🤔😂

چون اسنپ دوست نداشت از نایک عقب بیفته پیشنهاد کرد که تو این کمپین هم سفیر برند من باشم 🤗

هزینه کمپین رو نمیتونم باهاتون به اشتراک بذارم ولی دستمزد خودم نزدیک به یک ملیارد تومن بوده 🤗


#اسنپ به‌دلیل تطمیع راننده‌های تپسی باید جریمه بدهد

👈به گزارش کانال عصر فوری، عمومی شورای رقابت می‌گوید: شرکت اسنپ  ۱۰۰۰ سیمکارت خرید و به عنوان مسافر وارد سامانه شرکت تپسی شد و به اطلاعات تماس راننده‌ها دست پیدا کرد. سپس به راننده‌های شرکت تپسی پیشنهاد همکاری با حقوق بالاتری داد. راننده‌ها پیشنهاد شرکت اسنپ را قبول کردند و به شرکت تپسی خسارت مالی وارد شد. به همین دلیل، شرکت اسنپ که به رویه ضد رقابتی محکوم شده است باید جریمه نقدی پرداخت کند.


📣طرح اسنپ برای تامین هزینه‌های درمان کودکان بیمار

🔰سومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ بعد از نتایجی که طرح حمایت از دانش‌آموزان کم‌برخوردار داشت، آغاز شد. سومین طرح نیکوکاری اسنپ بر تامین کمک‌هزینه درمان کودکان بستری در بیمارستان تمرکز دارد. این طرح با همکاری خیریه «حس مهر» آغاز شده و به گزارش روابط عمومی اسنپ کاربران اسنپ می‌توانند بدون پرداخت وجه نقد و با استفاده از امتیازهای اسنپ‌کلاب در این کار خیر مشارکت کنند.

🔹همکاری کاربران اسنپ در این پروژه خیریه بدون پرداخت هزینه و تنها با استفاده از امتیازات اسنپ‌کلاب، امکان حضور افراد بیشتری را در سومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ ممکن کرده و در پی آن کودکان بیشتری امکان استفاده از امکانات این طرح را خواهند داشت.

🔹امکان مشارکت در کار خیر با باشگاه مشتریان
سومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ با تمرکز بر تامین کمک‌هزینه‌ی درمان کودکان بستری در بیمارستان از ابتدای این هفته، تقریبا کمتر از یک ماه‌ونیم بعد از مرحله دوم طرح‌های نیکوکاری اسنپ، با همکاری خیریه‌‌ «حس مهر» آغاز شد. کاربران اسنپ می‌توانند بدون پرداخت وجه نقد و با استفاده از امتیازهای اسنپ‌کلاب در این کار خیر مشارکت کنند.

🔹اسنپ به واسطه‌ مسئولیت اجتماعی خود از ابتدای سال ۱۴۰۰ امکان مشارکت در طرح‌های نیکوکاری را در باشگاه مشتریان خود فراهم کرده است. پیش از این طرح‌های «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» و «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» در اسنپ‌کلاب با استقبال گسترده‌ی کاربران روبه‌رو شده بود و حالا در سومین طرح، با عنوان «کمک هزینه‌ی درمان کودکان بستری در بیمارستان»، اسنپ قصد دارد با مشارکت کاربرانش در تامین هزینه‌های درمانی کودکان کم‌برخوردار گام بردارد.

🔹دلایل اهمیت تامین هزینه‌های درمانی کودکان کم‌برخوردار
این روزها، تامین هزینه‌های درمانی، به دلیل مشکلات اقتصادی، برای بسیاری از خانواده‌ها دشوار شده است. در این میان کودکان می‌توانند آسیب‌پذیرتر از گروه‌های سنی دیگر باشند. خانواده‌های کم‌برخورداری که کودکان بیمار دارند برای تامین هزینه‌های درمانی با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شوند که در صورت برطرف نشدن می‌تواند به رها کردن یا ناتمام گذاشتن فرایندهای درمانی منجر شود. این روند علاوه بر آسیب جدی به کودکان و خانواده‌هایشان می‌تواند خطرات بسیاری برای نسل بعدی جامعه به همراه داشته باشد. اسنپ با همکاری خیریه‌ی حس مهر و مشارکت کاربرانش می‌کوشد بخشی از هزینه‌های درمانی کودکان بستری کم‌برخوردار را تامین کند.

🔹موسسه‌ غیردولتی حس مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه‌ تامین مالی کمک هزینه‌ درمان بیماران نیازمند در سراسر کشور آغاز کرده است. روند کار این موسسه به این صورت است که بیماران نیازمند از طریق مددکاری بیمارستان‌ها شناسایی و به حس مهر معرفی می‌شوند. پس از بررسی‌های نهایی و تایید مدارک برای هر بیمار در سایت حس مهر پرونده‌ای تشکیل می‌شود. با مشارکت کاربران هزینه‌های درمانی پرداخت می‌شود و در پایان طرح میزان مشارکت و تعداد کودکانی که هزینه‌های درمانی‌شان تقبل شده اعلام می‌شود.

نحوه‌ی مشارکت در طرح نیکوکاری اسنپ
کاربران اسنپ می‌توانند برای مشارکت در سومین طرح نیکوکاری اسنپ در این اپلیکیشن به بخش «اسنپ‌کلاب» بروند و دسته‌بندی «نیکوکاری» را انتخاب کنند. با انتخاب طرح «کمک هزینه‌ی درمان کودکان بستری در بیمارستان»، کاربران با اهدای ۲۰۰۰ امتیاز خود در این نیکوکاری مشارکت می‌کنند و اسنپ به ازای هر مشارکت ۴ هزار تومان به حساب خیریه واریز می‌کند.

🔹در حال حاضر امکان مشارکت در دو طرح «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» و «کمک هزینه‌ی درمان کودکان بستری در بیمارستان» در باشگاه مشتریان فراهم است.
منبع خبر:
www.digiato.com
#اخبار_تکنولوژی #اسنپ #درمان_کودکان_بیمار

image

📣اسنپ قابلیت تسویه‌ حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد

🔰احتمالاً شما هم به‌عنوان مسافر تاکسی‌های اینترنتی با درخواست کارت به کارت از سوی کاربران راننده مواجه شده‌اید. استدلال اغلب آن‌ها این است که اگر آنلاین پرداخت کنید، پول دیر به حسابشان واریز می‌شود. پیشتر اسنپ به‌صورت روزانه با کاربران راننده‌ی خود تسویه حساب می‌کرد و اکنون امکان تسویه حساب در لحظه را نیز راه‌اندازی کرده است. با استفاده از این قابلیت، درآمد کاربران راننده‌ در کمتر از ۵ دقیقه به حسابشان واریز می‌شود.

🔹اغلب مسافران هنگام استفاده از تاکسی‌های اینترنتی ترجیح می‌دهند هزینه‌ی سفرشان را آنلاین پرداخت کنند، اما گاهی کاربران راننده درخواست پرداخت نقدی یا کارت به کارت را مطرح می‌کنند. این روزها بیشتر ما پول نقد همراه نداریم و اگر هم داشته باشیم یا پول خُرد نیست یا به دلیل شیوع کرونا ترجیح می‌دهیم دست‌هایمان کمتر با اسکناس تماس داشته باشد.

🔹از سوی دیگر، اسنپ همواره به مسافران توصیه می‌کند از پرداخت کارت به کارت خودداری کنند، زیرا اگر مشکلی در این فرایند به وجود آید، این شرکت امکان پیگیری موضوع را نخواهد داشت. دلیل این مسئله را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

🔹با افزوده شدن امکان تسویه در لحظه، بهترین راه پرداخت هزینه‌ی سفر پرداخت آنلاین است. در این شیوه هم مسافر امکان پیگیری مشکلات مربوط به پرداخت را دارد و هم راننده می‌تواند حساب خود را در لحظه تسویه کند. همچنین در پرداخت‌های آنلاین از شیوع کرونا نیز جلوگیری می‌شود.

🔹کاربر راننده می‌تواند بین «تسویه در لحظه» یا «تسویه روزانه» یکی را انتخاب کند. اگر تسویه روزانه را انتخاب کند مانند گذشته حساب او روزانه تسویه می‌شود. اما در صورت انتخاب تسویه در لحظه، تا ۳ بار در روز می‌تواند درخواست تسویه حساب دهد و در کمتر از چند دقیقه، مبلغ به حساب بانکی او واریز می‌شود. به این ترتیب کاربر راننده ۷روز هفته و در هر زمانی می‌تواند با اسنپ تسویه حساب کند.

🔹نقطه‌ی قوت تسویه در لحظه‌ی اسنپ پوشش‌دهی وسیع‌ آن است. در حال حاضر ۷ بانک شامل بانک‌های ملی، ملت، سپه، سامان، صادرات، پاسارگاد و شهر که اکثر مردم در یکی از آن‌ها حساب دارند از تسویه حساب در لحظه‌ی اسنپ پشتیبانی می‌کنند و به‌زودی به تعداد این بانک‌ها افزوده خواهد شد.

🌐منبع خبر: startup360
#اسنپ #قابلیت_تسویه_حساب #کاربران #مسافران #اسنپ

image

⭐ تیم روبرد با هدف استفاده از تجربیات افراد خبره در اکوسیستم کسب و کاری و استارتاپی بردکست هایی را تهیه کرده است. با سری بردکست های روبرد همراه ما باشید:
در این قسمت از بردکست گپ و گفتی صمیمانه با جناب مهندس موسوی مشاور هیئت مدیره اسنپ داشتیم که تجربیات و جملات درخشان و ارزنده ای از ایشان به ما و شما روبردی های عزیز هدیه شده است.

برای دسترسی به متن کامل این مصاحبه میتوانید به آدرس زیر در قسمت مقالات روبرد مراجعه کنید:

http://r5d.ir/MrMousaviIntArticle

نظرات خود را در مورد این مصاحبه برای بهبود روند #برد_کست کامنت کنید✌

#روبرد #اسنپ #شبکه_اجتماعی_تخصصی_روبرد #محمود_موسوی

image