#آگهیهای_امریه 22 پست

📣خبرهای کوتاه خراسان شمالی از یارانه تا امریه سربازی


🔶خبرهای کوتاه خراسان شمالی از یارانه تا امریه سربازی و تئاتر استانی تا کارت معاینه فنی ناوگان سنگین و شجره طیبه را پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛ مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز صد و بیست و نهمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار در ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه خبر داد.

************

🔶از میان ۲۰ اثر بازبینی شده تئاتر خراسان شمالی، ۷ اثر نمایشی به مرحله نهایی راه یافت. شانزهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی، سوم تا پنجم آذر ماه به دبیری «امین فرحی» برگزار می شود.

***********

🔶وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام جذب و بکارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی کارشناسی تا دکتری به صورت سه برابر ظرفیت و برای اعزام ۱ بهمن ۱۴۰۰ اقدام کرده است. متقاضیان امریه سربازی برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل مدارک، می‌توانند از ۱۸ آبان تا ۱۵ آذر به سامانه مردم یار این وزارتخانه مراجعه کنند.

***********

🔶مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت 110میلیون تومان زکات مستحبی مردم نیکوکار استان در قالب طرح شجره طیبه خبر داد و گفت: میوه حدود چهار هزار درخت در شهرستان های اسفراین، مانه و سملقان و شیروان به نیازمندان و محرومان اختصاص یافت.

*********

🔶معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: هفت ماه امسال 10 هزار و 629 کارت معاینه فنی برای ناوگان سنگین استان صادر شد. حدود 18درصد از ناوگان سنگین استان، فرسوده است.
منبع خبر:
www.ghatreh.ir
#اخبار_امریه #آگهیهای_امریه #خراسان_شمالی


📣ثبت‌نام امریه سربازی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ۱۴۰۰

🔶متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس taavonyar.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند.
به گزارش شهرآرانیوز، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.

🔶در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی - امور مشمولین، این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرائی در استان‌ها در سال ۱۴۰۰ اقدام به جذب و به‌کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت ۳ برابر ظرفیت و برای اعزام ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ اقدام نموده است.

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar. mcls. gov. ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام نمایند.

🔶جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکان‌پذیر می‌باشد و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و بکارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد. ضمنا شروع ثبت نام برای اعزام ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ می‌باشد.
منبع خبر:
www.ghatreh.com
#اخبار_امریه #آگهیهای_امریه #جذب_نیرو


📣جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی


🔶وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.


وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام نماید.

در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی - امور مشمولین، این وزارتخانه با همکاری ادارات کل اجرایی در استان‌ها در سال ۱۴۰۰ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت ۳ برابر ظرفیت و برای اعزام ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ اقدام کرده است.

🔶متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت نام نمایند.

جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکان پذیر است و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و به کارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد. ضمنا شروع ثبت نام برای اعزام ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ است.
منبع خبر:
www.ghatreh.com
#اخبار_امریه #آگهیهای_امریه #جذب_نیرو


📣شرایط جذب نیروی امریه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

🔸ایسنا نوشت: سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا،‌ نیروی امریه جذب می‌کند.

مرکز خدمات تخصصی مکاترونیک سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف نیروی فنی (امریه)، از میان فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های برق و الکترونیک، برق و کنترل، مهندسی سخت‌افزار دعوت به همکاری می‌کند.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، علاقه‌مندی به کار در زمینه اتوماسیون صنعتی؛ دانش‌آموخته دانشگاه‌های سراسری؛ توانایی انجام کار تیمی و تاریخ اعزام اسفندماه ۱۴۰۰​ از جمله شرایط شرکت در این فراخوان اعلام شده است.

متقاضیان می‌توانند درخواست خود را به آدرس ایمیل Mechatronic.ce@jdsharif.ac.ir ارسال کنند.
منبع خبر: ایسنا
#اخبار_امریه #آگهیهای_امریه