وبینار رایگان تندخوانی فانتوم
وبینار رایگان تندخوانی فانتوم اسفند 24

وبینار رایگان تندخوانی فانتوم

توسعه فردی
شاید شما هم مثل دیگر علاقه مندان به یادگیری و مطالعه دنبال پاسخ مناسبی برای این پرسش‌ها باشید:

چرا خواندن این قدر مهم است؟
چطور تمرکز خود را برای خواندن و درک مطلب افزایش دهم؟
چطور می توانم همیشه پربازده مطالعه کنم؟

اُپرا وینفری، توماس ادیسون، جان اِف کندی، بیل گیتس و... همگی چه وجه اشتراکی دارند؟همگی رهبرانی فوق العاده هستند و رهبرانِ خوب همیشه مطالعه می کنند. ما در عصری زندگی می‌کنیم که رشد علم به شدت افزایش پیدا کرده است و هر روز هم سرعت تولید بیشتر و بیشتر می شود. این همه اطلاعات باعث شده اند عصرِ حاضر بیش از حد رقابتی شود. کسانی که می توانند از آخرین اطلاعات بهره بگیرند، مزیت رقابتی لازم برای موفقیت را نه تنها در سطح دانشگاهی و حرفه ای بلکه در دیگر حوزه های مهم زندگی نیز خواهند داشت. اگر بخواهیم خود را با رشد و پیشرفت علم همگام کنیم و به اصطلاح عقب نمانیم نیاز به یکسری مهارت‌هایی داریم؛ که بتواند به سرعت ما را در حوزه‌ای که فعالیت می‌کنیم، به یک متخصص تبدیل کند. به نظر من کسی نمی‌تواند مدعی باشد که بدون یادگیری علم و دانش می‌توان با افراد موفق و متخصص همان حوزه رقابت کرد. بنابراین اگر کسی میخواهد درحرفه و تخصص خودش رشد کند و ارتقا شغلی و درآمدی داشته باشد، باید کتاب‌های زیادی بخواند و آموزش های لازم را دریافت کند تا بتواند دانش خود را با اطلاعات روز دنیا هم‌سو و هم‌جهت کند. پژوهش ها نشان می دهند ارتباطی مستقیم میان توانایی شما در خواندن و موفقیتتان در زندگی وجود دارد. کسانی که با مهارت مطالعه می کنند شغلِ بهتر، درامد بیشتر و فرصت هایی بیشتر برای موفقیت در تمام عرصه های زندگی خواهند داشت.

به این موضوع فکر کنید: اگر مهارت های خواندنِ شما معمولی باشند، درکِ شما نیز مشابه دیگران خواهد بود و این خیلی به شما مزیت رقابتی نمی دهد، این طور نیست؟

❓چرا تندخوانی فانتوم؟

متاسفانه برای اکثر افراد خواندن کاری کسل کننده است، کاری بسیار وقت گیر و خسته کننده. آیا تا به حال شده یک صفحه از کتابی را بخوانید و آخرش از خودتون بپرسید: \ من الان چی خوندم؟\ آیا تا به حال شده موقع خواندن دچار سردرگمی بشید و یادتون نیاد کدام خط یا پاراگراف را می خواندید؟اگر جواب مثبت است، بدانید فقط شما این طور نیستید. تندخوانی با متد فانتوم مجموعه مهارت هایی است که علاوه بر افزایش سرعت مطالعه، تمرکز حواس شما نیز افزایش می یابد و حافظه تان تقویت می شود. دردوره تندخوانی شما با کارکردهای مغز آشنا می شوید و یاد می گیرید که چطور سریعتر بخوانید، بهتر درک کنید و راحت تر به یاد بیاورید. یاد می گیرید چطور حوزه دید خود را گسترش دهید و از سرگردانی چشم در بین خطوط جلوگیری کنید. به طور کلی شما با روش صحیح مطالعه آشنا می شوید و یاد می گیرید تنها با یک بار خواندن کتاب به درک درستی از مطالب برسید و اطلاعات را به حافظه بلند مدت بسپارید.


❓ چرا در این وبینار شرکت کنم؟
اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می برید.
اگر کتاب های زیادی هستند که آرزو دارید بخوانید.
اگر سرعت پایین مطالعه و حواس پرتی زیاد کلافه تون کرده است.
اگر از ضعیف بودن حافظه تون رنج می برید و نمی توانید اطلاعات را به یاد بیاورید.
وقتش رسیده که یک تحول سریع در روش مطالعه خود ایجاد کنید و بدون شک این وبینار بهترین فرصت برای این تحول است.


❓ چه کسانی می توانند در این وبینار شرکت کنند؟
اگر دانش آموز هستید و آزمون کنکور دارید.
اگر دانشجو هستید و آزمون ارشد، دکترا و یا تخصص دارید.
اگر وکیل هستید و می خواهید خودتان را برای کانون وکلا آماده کنید.
اگر قصد مهاجرت دارید و می خواهید برای آزمون آیلتس آماده بشید.
اگر مدیر یا کارآفرین هستید و می خواهید در بیزنس خود رشد کیند.
اگر کارمند هستید و می خواهید در شغل و تخصصتان بهترین باشید.
اگر علاقه مند به مطالعه هستید اما به دلیل مشغله های فراوان فرصت نمی کنید زیاد کتاب بخوانید.
محتوای این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما درهر سن و جایگاهی که هستید، می تواند بهترین تجربه یادگیری را برایتان رقم بزند.


❓ در این وبینار چه سرفصل هایی تدریس می شود؟
چگونه به روش صحیح مطالعه کنید؟
چگونه تمرکز حواس خود را افزایش دهید؟
چگونه حافظه خود را تقویت کیند؟
چگونه حوزه دید خود را گسترش دهید؟
چگونه از مغز خود یک اَبَر قدرت بسازید؟
چگونه سرعت مطالعه خود را با حفظ درک مطلب، حداقل 4 برابرکنید؟
چگونه در کنکور یا آزمون های مهم، نتیجه دلخواه را کسب کنید؟

مدرس این دوره کیست؟

من؛ زهرا جعفرزاده، مدرس تندخوانی فانتوم و مهارت های یادگیری و مدرس رسمی موسسه مطالعه شریف تهران هستم. به افراد کمک می کنم که چطور سریعتر کتاب بخوانند، بهتر یاد بگیرند. رسالتم این است که با آموزش روش های صحیح مطالعه کمک کنم که مطالعه کردن و یادگیری را به عنوان یک عادت درست در زندگی شان داشته باشند و به یک کتابخوان حرفه ای تبدیل شوند و به واسطه کتابهای خوبی که می خوانند و خوب کتاب خواندن شان؛ یک شخصیت قدرتمند، تاثیرگذار و آگاهتر ی داشته باشند و به یک انسان رشد یافته تبدیل شوند تا در نهایت جامعه آگاه تری داشته باشیم.
1401/12/24 - 19:00 تاریخ شروع
1401/12/24 - 21:00 تاریخ پایان
وبینار رایگان تندخوانی فانتوم هنوز پستی منتشر نکرده است